Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Na nemár! Most ez lehetséges?

Na nemár! Most ez lehetséges?

Figyelt kérdés

ma reggel a suli felé menet megpillantottam egy érmét... Mondom a barátnőmnek:

-ahh ott egy 2dináros

De nem vettem fel, hanem rátapostam és tovább mentem. A suliban 27ből 5en feleltünk, ez egy ilyen meglepi felelés volt... Majdnem megusztam, de a tanrnő meg azt mindta, hogy akkor én is feleljek, mert akkor pont öten leszünk... 1est kaptam. Szerintetek ha felvettem volna az érmét meguszom?


2010. okt. 18. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem úsztad volna meg, hiszen ezek szerint nem készültél az órára.
2010. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
-.- idén kezdtük el (1honapja) intenzíven angolul beszélni, és még azt akarja a tanár h meséljek neki ausztráliarol mesélni? A fiuk meg tudtak is. De nekik meg 2est adott... Az idegen szavakat még megértem h kérdezte, de ezt? És pont intőosztás előtt 1 hettel? Elég nehéz ugy angolozni, h te magyarul beszélsz, a tanárnő szerb és tanuljunk meg angolul xD na mind1, ez nem nagyon billent a helyzeten...
2010. okt. 18. 15:17
 3/7 A kérdező kommentje:
em helyeseltem a válaszod, mert igazad is van 1részt, ebböl tényleg keveset keszültem ^^'
2010. okt. 18. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy Dínár volt?
2010. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert itt nálam nehezen találsz forintot a földön :) .
2010. okt. 18. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pistike és anyukája sétálnak az utcán, Pistike megpillant egy 5000 -est és mondja : fú anyu nézd mit találtam .

Anyuka mondja Pistike ami a földön van azt nem szabad fölvenni! Mennek tovább, Pistike talál egy 10000 est

nézd anya nézd mit találtam. Anyuka : ami a földön van azt nem szabad fölvenni! Ahogy mennek tovább út közben a szembe lévő oldalon látják, hogy egy idős néni elesett.

Pist anyukája mondja : Pisti ! Szaladj oda segítsd föl az öregasszonyt . Pistike : AMI A FÖLDÖN VAN AZT NEM SZABAD FÖLVENNI !

2010. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hahaha ;) xD
2010. okt. 19. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!