Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Becsapva érzem magam. Jogosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsapva érzem magam. Jogosan?

Figyelt kérdés
Kiderült a vőlegényemről, hogy lefeküdt egy lánnyal mielőtt ősszejöttunk, aki mai napig ismerősünk. Amikor ebben a városban van, néha nálunk szokott aludni, hogy ne kelljen hotelba mennie. Múltkor dolgoztam és a barátom velük ment bulizni is... de soha egy szóval nem mondta, hogy volt köztük valami és mindig meg is említette, hogy abszolút nem tetszik neki. Szerintetek jogosan érzem magam becsapva? Nem mondtam a vőlegényemnek, de belül összetörtem :( 24L

2016. ápr. 17. 15:18
 1/3 anonim válasza:
51%
Mielőtt összejöttetek? Akkor mi a probléma? Az meg,hogy tartják még a kapcsolatot,nem jelent semmi rosszat. Gondolom nem volt köztük tartósabb kapcsolat. Többé-kevésbé én is jóban vagyok/tartom a kapcsolatot szinte az összes volt barátnőmmel,de eszembe nem jutna visszamenni egyikükhöz sem,pedig jelenleg szingli vagyok.
2016. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most pontosan mi a baj?

Az én vőlegényem a mai napig beszél néha azokkal akikkel lefeküdt, én is beszélek velük, sőt az exének még segítettünk munkát találni is.

A múlt ilyen szempontból irreleváns a jelent illetően.

Nem jogos, hogy "összetörtél", de kívánom, hogy ennél nagyobb problémád az életben ne legyen.

2016. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg tudlak érteni.

Akkor ciki a dolog igazából, ha a múlt béli összes kavarós ügyet kibeszéltétek, és pont őt nem említette.

Gondolj arra, hogy lehet, hogy számára annyira jelentéktelen dolog volt, hogy azért nem mondta. Sőt, tuti ez lehet az oka. Akkor miért nem vele jött össze? :) Én is becsapva érezném magam, de ez csalóka, valójában nincs miért, mert nem Ő csapott be téged. Szépen lassan túlteszed magad rajta szerintem, ez igazán csekély dolog. Barátok, megtörtént, kipróbálták, aztán annyi... Ha annyira jó lett volna akkor nem lenne veled. Főleg nem lennél a MENNYASSZONYA!:))) Ezek csak női túlkomplikálások.


N

2016. ápr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!