Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig lesz ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lesz ez így? (tovább: lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nagyon szeretek. Ő is engem (ebbe biztos vagyok). Még csak 13 vagyunk, és meggérte, hogy jövőre, azután, és mindig szeretni fog. 8.-ba (ha nem előbb) járni fogunk, soha nem utál meg stb. De ez így lesz? Vagy lehet, hogy megígérte, de nem teljesíti? Nagyon bírom fiút, soha nem hazudik, nyugodt, szeretjük egymást. Az is lehet, hogy ő az igazi?
2010. ápr. 6. 12:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

JAJJ MÁ NAON BOCSI A SOK KOMMENTÉRT... xD (remélem nm zavar)

De elhatároztam, hogy megkérdezem. De nem tudom,hogy hogyan. Csak úgy nem nagyon szeretném odavetni, hogy "Járnál velem?" mert félek, hogy nem. De van valami olyan dolog, hogy 80%-ba azt mondja, hogy igen? =) Vagy nem tom, h hogy fogalmazzak... xD

2010. ápr. 6. 13:11
 12/18 anonim ***** válasza:
hát azt mondtad tuti h szeret. akkor miért mondana nemet...
2010. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most még korainak tartja a dolgot, ha azt mondja, hogy 8.ban fogtok járni...ha nem is ő fog oltárhoz vezetni, de lehet, hogy több éves szép kapcsolat lesz belőle:)
2010. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hatévesek is járhatnak. Nem kell ilyen szertartásosan készülni rá.
2010. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Úristen,egy 13 éves helyesebben ír,mint a többi:D

(bocs az offért)


Persze,lehet kapcsolat(csak vigyázz,hogy ne a tanulás bánja...),meg csók is lehet már,de nem akarlak elszomorítani,de lehet,ha tovább tanultok más lányokmfelé is érdeklődik.

21/N

2010. ápr. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, javítok: -más lányok felől...-
2010. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

8 osztályos gimibe járunk, és most vagyunk 6.-osok. =D

És senki nem fog elmenni az osztályból.

2010. ápr. 7. 17:23
 18/18 anonim ***** válasza:
Inkább csak lógjatok együtt, érezzétek jól magatokat egymással, nem kell itt még járásról beszélni, menjetek moziba, cukiba, sétáljatok a margitszigeten, bringázzatok, kiránduljatok, tanuljatok együtt, a többi majd idővel úgyis kialakul magától.
2010. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!