Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig lesz ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lesz ez így? (tovább: lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nagyon szeretek. Ő is engem (ebbe biztos vagyok). Még csak 13 vagyunk, és meggérte, hogy jövőre, azután, és mindig szeretni fog. 8.-ba (ha nem előbb) járni fogunk, soha nem utál meg stb. De ez így lesz? Vagy lehet, hogy megígérte, de nem teljesíti? Nagyon bírom fiút, soha nem hazudik, nyugodt, szeretjük egymást. Az is lehet, hogy ő az igazi?
2010. ápr. 6. 12:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

hát ez halál aranyos :D 13 évesen ne az igazit keresd :)

ha a srác tényleg szeret akkor lehet tényleg vár, de nem értem mire :D mármint egymás kezét fogni 13 évesen is lehet, lefeküdni még nyilván nem fogtok egy darabig,meg azt ne is semmiképpen :D én 12 évesen csókolóztam először :D nem értem mire vártok 8.ig :D

2010. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Lécci csak normális válaszokat ha lehet! Köszi^^

Amúgymeg ez az "igazi" dolog elsőre furán hangozhat, de azért meg van az esély (ha minimális,de akkoris)?

2010. ápr. 6. 12:39
 3/18 A kérdező kommentje:

1.

Amúgy én se... xD A lefekvés dolgot SEMMIKÉPP... xD

2010. ápr. 6. 12:40
 4/18 A kérdező kommentje:

JA ÉS MÉG 1:

csak kb 1 éve ismerjük egymást, és 2 hónapja tart a dolog!

2010. ápr. 6. 12:48
 5/18 anonim ***** válasza:
hát tényleg nagyon aranyosak lehettek, de mire is kell várni? egyetértek az első hozzászolóval, 13 évesen is lehet fogni egymás kezét, na és szerintem néha egy csók sem fog megártani...:D
2010. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát maradj vele kedves aztán majd ha nagyobbak lesztek megváltoznak a dolgok. Aztán majd meglátjátok hogy miylen irányba. De 13 évesen még szerintem nem azon kellene gondolkozni ki az igazi. Ilyenkor ha tetszik egy fiú, odamész hozzá, kedves vagy, beszélgettek, max kézen fogva jártok, vagy vlmi lyesmi. Ha tényleg nem hazudik a fiú, sztem rendes marad veled.
2010. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

szintén az első kommentelő lennék:D

hidd el, elrontanád az életed ha összeházasodnál teszem azt az első szerelmeddel... nem lenne életed,mindenkinek ki kell élnie magát, ne akarj még igazit :)

2010. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ohhh...Köszike...=)

De akkor talán már most is járhatnánk? De mégis, hogy vegyem rá? Vagy erre nincs szabály? De félek... =(

Félre ne értdétek, nem az igazit keresem, hanem csak párszor megfordult a fejemben. Semmi több. =)

2010. ápr. 6. 13:00
 9/18 anonim ***** válasza:
igen, vesd fel hogy nincs ok várni, járhattok nyugodtan:)
2010. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Cseles...xD =) =D

De ha azt mondja, hogy ő várna? Vagy ilyesmi? Az nagy égés... =(

2010. ápr. 6. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!