Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebböl lessz valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebböl lessz valami?

Figyelt kérdés
Szoval szombaton este talalkoztam egy lannyal velem aludt vt minden szeretkezesen kivul .... és vasarnap is talakoztunk és azt mondta h nem gondol komoly kapcsolatra a tegnapi félre értés vt de én erre idegbe jöttem és kérdeztem mi legyen es nem valaszolt semmit és kb 1,5 ora elteltével oda jött átkarolt lesmárolt és megint velem aludt ebböl mit tudtok következtetni 17/f válaszokat thx?
2010. ápr. 6. 11:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

akkor nemtom ki vagy, mert egy haverom hasonló helyzetben van. xD

hát akkor hajrá gyere össze a csajjal osztannyi : D.

2010. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!