Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lessz ebből még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lessz ebből még valami?

Figyelt kérdés
2 hónapja voltunk 1ütt nagyonon szeretett mindent megtett nekem és írtam 1fiúnak myvipen h helyes csak ennyit ő meg megtudta és az az ő haverja volt olyan rossz azóta rosszul bánik velem és elmentem hozzá hétvégén és azt mondta h nem úgy szeret mint régen szerintetek akar még valamit léci segítsetek mert nagyon szeretem:(
2009. okt. 12. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én nem hogy nem úgy szeretnélek, de kiraknálak egyből a francba. minek irkálsz ilyet ha szereted?
2009. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Halvány fogalmam sincs róla, hogy mit kérdeztél, de jó hosszú és tökéletesen értelmetlen mondatot sikerült kreálnod. Add át üdvözletem a magyartanárodnak!
2009. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ez egy nagy hülyeség, én a barátod helyében kipakoltalak volna, nem elég h. ilyeneket írkálsz, de még ezt itt köztudatra hozod, szerintem készülj fel mert eléggé forró beszólásokat fogsz kapni, amit mellesleg megérdemelsz!
2009. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hónap után ha már bajok vannak Adios :(
2009. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
röviden: szívás. am minek kell pasiknak ilyeneket írkálnod ha a mostani barátodat szereted?
2009. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!