Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebböl lessz valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebböl lessz valami?

Figyelt kérdés
Szoval szombaton este talalkoztam egy lannyal velem aludt vt minden szeretkezesen kivul .... és vasarnap is talakoztunk és azt mondta h nem gondol komoly kapcsolatra a tegnapi félre értés vt de én erre idegbe jöttem és kérdeztem mi legyen es nem valaszolt semmit és kb 1,5 ora elteltével oda jött átkarolt lesmárolt és megint velem aludt ebböl mit tudtok következtetni 17/f válaszokat thx?
2010. ápr. 6. 11:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
sztem ck a csaj szorakozik veled....ahogy mondta sztem nem akar komoly kapcsolatot ck szorakozik...s most te vagy az az aldozat ugymond aki engedi is neki ezt...o ck jol akarja erezni magat.....s ha neked ez igy megfelel h ck parszor osszeroffntek akkor te is csinald ezt de ha te a komolty kapcsolatok hive vagy akkor hagyd ott a csajt mert ebbol sztem nem lesz se3mmi
2010. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 nielindi ***** válasza:
amig a lesz 2sz, addig itt kufircolás nem lesz...
2010. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem..de köznben bocsanatot kért a szobati miatt és vasarnap nagyon jol érezte magat azt mondta
2010. ápr. 6. 12:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondani sok mindent lehet , csak szórakozik , haggyad jobban jársz , egy csalódással kevesebb ...
2010. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem is csak hülyít, ha komoly kapcsolatot akart volna akkor megmondta volna rögtön. ha szórakozni akarsz akkor tökéletes lesz, de ha nem akkor inkább hagyd békén.
2010. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
FELHITA hawer és azt mondta neki h komoly kapcsolatot akar:S(és nem tudta h ott vagyok:)
2010. ápr. 6. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:
és te is azt szeretnél ?
2010. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen:P:)
2010. ápr. 6. 19:55
 9/11 anonim ***** válasza:
hát akkor hol itt a probléma? :D amúgy pestiek vagytok?
2010. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
no
2010. ápr. 7. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!