Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjem meg vele?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, és egy faluban élek. Van itt egy srác, 30 év körüli lehet, és eddig még csak párszor láttam. (biztos láttam régebben is, de most figyeltem fel rá igazán)

Szóval azt nem tudom, hogyan ismerkedhetnék meg vele, mert eddig csak kocsival meg motorral láttam, gyalog sosem.

Mit tegyek?


2010. ápr. 4. 21:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

2. vok:


Ne szégyelld itt a tavasz és te szerelmes vagy ennyi!!!


Amúgy miért nem ezzel kezdted??? Ha nem akarod 23 évesen bevallani apunak hogy mi a helyzet, akkor kérd el a srác telefonszámát úgy, hogy az egyik barátnőd szeretne egy előtetőt vagy egy kis erkélyt csináltatni a házukhoz, de ha lehet akkor a srácnak a számát adja meg mert a barátnőd még túl gyerekes és nem meri felhívni az idősebbeket mert fél hogy hülyének nézik, vagy lerázzák... ennyi

2010. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Adott apám egy telefonszámot, amin lehetne hívni, de ő sem tudja, kié a szám. Szóval ha az apjáé, eléggáz volna az ismerkedős sms...
2010. ápr. 4. 22:18
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha tudod, h mikor közlekedik a motorjával, akkor abban az időben menj oda a robogóddal, intsd le és mond meg neki h nem indul a gép. Biztos fog segiteni,mert tuti ért hozzá. Aztán kérd meg h vigyen haza ,mert kifogyott az üzemanyag. És máris van közös téma, máris hírül attad számára h létezel. Innen már, ha megvan a kommunikácio első lépése akkor már gondolom boldogulsz.


Ja és nem árt üres tankal arra a pontra menni. Max egy minnimális mennyiséget rakj bele és járasd ki. (de legyen nálad mondjuk egy fél lityi , ha mondjuk mégsem áll meg neked akkor ne kelljen hazatolnod a gépet ) Bonyolultnak hangzik ez a trükk, de nem nehéz kivitelezni!! Sok sikert

2010. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jah és majd informálj minket, h sikerült e felvenned vele a kapcsolatot
2010. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!