Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjem meg vele?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, és egy faluban élek. Van itt egy srác, 30 év körüli lehet, és eddig még csak párszor láttam. (biztos láttam régebben is, de most figyeltem fel rá igazán)

Szóval azt nem tudom, hogyan ismerkedhetnék meg vele, mert eddig csak kocsival meg motorral láttam, gyalog sosem.

Mit tegyek?


2010. ápr. 4. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
amikor legközelebb látod autóval vagy motorral akkor ugorj ki elé, uttesd el magad és onnantól kezdve ( ha túléled ) majd alakul a dolog.
2010. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Figyelj drága!

1. Nézd meg hová jár szórakozni, vagy bulizni, vagy éppen hová jár bevásárolni, egy boltban is le lehet szólítani az embert vagy egy szupermarketben nem kell ahhoz elmenned egyedül egy buliba hogy ott találkozzatok , de ha nincs más az is jó. Szóval derítsd ki hova jár kövesd őt egy kicsit. Ha megvan ott a remek alkalom, hogy személyesen találkozz vele, boltban egyszerű kérésekkel is odamehetsz hozzá, segítenél levenni egy vizet onnan a polcról pl és stb stb, vagy ha mondjuk egy bárba ment akkor ülj közel hozzá és vedd fel vele a szemkontaktust, mutasd felé hogy tetszik neked remélhetőleg felfigyel a jeleidre.

2. Ha ez nem menne , ott az iwiw, vagy a myvip, valamelyiken biztos fent van. Írj neki e-mailt, írd meg benne, hogy nagyon színpatikusnak találod , és szeretnéd megismerni közelebbröl is nem csak úgy hogy látod, hogy elviharzik melletted az utcán, és ha neki is van kedve akkor találkozhatnátok e.


ennyi!

2010. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nos, itt van a probléma...

Kicsit utánajártam a dolgoknak vele kapcsolatosan. Tudom a nevét, de se iwiw-en, se myvip-en nincs fenn. Bulizni sehova sem jár, boltban meg még sosem láttam. Van egy nagymotorja, és azzal szokott eljárni. Viszont nekem csak nagytestű robogóm van, fel se tudnám vele venni a versenyt.

Az elüttestés meg totál idióta dolog lenne tőlem, úgyhogy ennyi. :)

2010. ápr. 4. 21:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Közös ismerős esetleg? Akinél megláttad! Kérd el a számát :):) Utána dobj neki egy smst :)
2010. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nincs közös ismerős...az utcán láttam meg.

Nem hiszem el, hogy én vagyok mindig ennyire szerencsétlen. :)

2010. ápr. 4. 21:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy faluban laktok? Akkor biztos látod többször is, hát sétálgass amerre ő szokott járni, és ha meglátod csapj le rá :D Akitől a nevét megtudtad, ő sem ismeri?
2010. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2. vok ismét:


Közös ismerős sincs mi? Vagy esetleg a szüleit nem ismered nem dolgoznak valami olyan helyen ahová be tudnál menni mondjuk rendelőben vagy boltban vagy postán vagy valahol ahol a szüleihez tudnál szólni? És ott megkérdezhetnéd, hogy láttad h a fiúk motoros és neked is gondod lenne a motoroddal de nincs senki ismerős aki segíthetne nem e tudna ő segíteni neked ebben.

Ha ismerősei közös ismerősök által sem tudod megszerezni a telefonszámát akkor kicsit nehézkes.


Azt csak tudod hogy hol lakik nem? (ha nem akkor kövesd hazáig). Ha csak ez maradna akkor marad a régi módszer, vagy írsz neki egy levelet, vagy becsöngetsz valamilyen felmérés ügyében hozzá.


De szerintem próbáld meg követni ha tudod az lenne a legjobb valahová úgy is megy.

2010. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jaj, ez akkora ciki már komolyan...

A nevét aputól tudom, mert ő ismeri, és beadtam neki egy mesét, hogy egy barátnőmnek bejön a srác, és tőle tudok infókat róla.

Apukám ismeri, mert ez a srác meg az apja együtt dolgoznak itt a faluban mindenfelé (ácsok), de már tényleg nem tudom, mit tegyek.

Szerintem sosem ismerem meg őt... :)

2010. ápr. 4. 21:51
 9/14 anonim ***** válasza:

2. vok megint.


Lehet hülyeség de elég sok ember megfordul ezen az oldalon is, esetleg ide is kiírhatnád , hogy név szerint kit keresel, neked mi a keresztneved és neki mi, és hogy hol laktok, tudom hülyeség de kicsi a világ....

2010. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dehát akkor mi a probléma? Édesapád ismeri :):) Nyugodtan elkérheted tőle a számát, az apád, nem fogja visszamondani neki, és megszólni sem fog apukád, mert 23 éves vagy nem 13 :)
2010. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!