Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik rosszabb egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik rosszabb egy kapcsolatban? Ha valaki teljesen bénán szexel, vagy ha félrelép?

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 12:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az elsőnél te lépsz félre,a másodiknál ő....mindkettő tré opció.
2016. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

7-essel abszolút egyet tudok érteni, 8-asnak meg azt tudom mondani, hogy az én szüleim elváltak és mégis képesek voltak normálisan, szeretben felnevelni. Ilyenkor nem a válás a hiba, hanem ahogy kezelik.


Szex probléma megoldható a kapcsolatban, félrelépés nem.

2016. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 kotyo12 ***** válasza:
A félrelépés megbocsáthatatlan. A bénázásról beszéltetek nár?
2016. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalas megengedhetetlen. A benasagot kijavitanam.

N

2016. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2016. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

Ha béna szexben, megtaníthatod. Jutalmul majd e tudás birtokában fog félrelépni. :-))

A hűség nem tulajdonság, véssétek végre az eszetekbe. A hűség állapot, amelyért ti is legalább annyira feleltek, mint a párotok.

2016. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

A félrelépés rosszabb. Árulás. A másik semmibe vétele. Hazugság. Tiszteletlenség. Jellemhiba. És nem lehet megváltoztatni....hisz már megtörtén, tény.

Az, hogy valaki béna az ágyban...semmit nem jelent, ha kellően sokat gyakorol és jó a tanár...akkor gyorsan bele lehet jönni a dolgokba. Ez nem atomfizika.

2016. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
45%

16!


De, a hűtlenség igenis jellembeli dolog valamilyen szinten. Ugyanis. A mi házasságunk sem tökéletes...meg is csalhattam volna már 500x a férjem, mégsem tettem soha! És tudod miért? Mert nem vagyok az a fajta. Mert nem a megcsalást tekintem megoldásnak... Mert képtelen lennék utána tükörbe nézni anélkül, hogy le ne köpjem magam.... Mert képtelen lennék a párom pofájába hazudni nap, mint nap... Például. Úgyhogy azok, akik félremennek....valamiben mégiscsak különbözhetnek személyiségbe tőlem...nem? De. Tehát a jellem is benne van a buliban, akár tetszik, akár nem.

2016. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
15:59 tévedsz. Senki nem felelős a másik hűségéért. A jó kapcsolatért felelős mindkét fél, és ha ez nem működik, akkor lehet szépen szakítani, és nincs megcsalás.
2016. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha béna.


A megcsalással vagy lebuksz, vagy nem - vagy elnézik/megengedik, vagy nem.

De ha béna vagy, az rögtön és elég biztosan meghozza az ő eredményét.


És hát a pakliban az is benne van, hogy ha a párod megkapja a neki járót, akkor kevésbé fáj, ha másnak is jut. Míg ha béna vagy, akkor nem is biztos, hogy annyira igyekszik megtartani.

2016. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!