Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik rosszabb egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik rosszabb egy kapcsolatban? Ha valaki teljesen bénán szexel, vagy ha félrelép?

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 12:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem értem a párhuzamot.
2016. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő rossz, itt nincs vagy-vagy...
2016. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettõ a kapcsolat végét jelentheti.
2016. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha választanod kellene 2 pasi között, melyiket választanád, és miért?
2016. márc. 27. 12:28
 5/21 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2016. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De 30 felett nincs más lehetőség!!
2016. márc. 27. 12:31
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy valaki reménytelenül béna a a szexben. Jó partnerrel és sok "gyakorlással" simán lehet javítani a teljesítményen. Ha szerelmes vagyok, a bénázás az ágyban nem szakító ok.

A félrelépést viszont nem tolerálom semmilyen okkal.

Szóval az utóbbi a "rosszabb", ez egyértelmű. Nem vigasztalna a jó szex, ha mellettem más nőket is kezelgetne a párom...

2016. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

Szüleimnek borzalmas volt a szexuális élete és ez évtizedekig meglátszott a házasságukon, amiből nem tudtak/akartak kilépni.


Ez helyett én a gyerekükként inkább azt választottam volna, hogy járjanak félre titokban, elégüljenek ki a vágyaik és engem pedig neveljenek fel normálisan, szeretetben, kielégülten.

2016. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
nos en ugy gondolom hogy minden kapcsolatban van egy idoszak mikor mar ellaposodik ide ertve a szexet is. ha oszintek vagyunk egymashoz beszelunk a problemakrol es megprobaljuk azokat helyre hozni vagy ha ez nem megy meglehet beszelni mi ferhet bele a tovabbi eggyuttelesbe. itt gondolok a nyitott kapcsolatra. ha ez nem lehetseges akkor a problema megoldasa csak a kulonvalas jelentheti. az hogy szeretot tartson valaki gerinctelen szamomra foleg ugy hogy megsem probal valtoztatni valaki az adott helyzeten. en igy gondolom!
2016. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De van más lehetőség. Én pl. nem lépek félre és béna sem vagyok a szexben. Most jelenleg nincs párom, tehát a szabad jelző is rajtam van, így tudok neked ilyen lehetőséget is mutatni :)
2016. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!