Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyenkor? Mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom..dúlt a love mindennap hívott,smst írt h élete értelme vagyok és syeret.Szülei is syeretnek.Nagyon jó volt vele,boldogok voltunk együtt.Össye is akart velem költözni és mondta h reméli örökre együtt maradunk.Aztán volt h nem tudtunk talizni...egymás után kb 3x(tudni kell h távkapcs)vagyis 3 hétig nem taliztunk mert nem ért rá.....de mindig hívott h syeret...ez miatt én besértődtem h nem akar látni és nem is syeret,plussz még ayért mert írtam neki 1 idegen csaj nevébe h talizzanak,és ő igent mondott.Mondta h tudta én vok a stílusomból meg ahogy a csaj randira hívta de ey kamu mert mért tudta volna.Én szakítottam vele ezek miatt...h randizgatne meg nem is taliztunk volna...szerinte nincs igazam,mert hogy ő szeret és ez igy is marad de tényleg tudta h én vok az a csaj.Meg h én vok élete értelme és már most összeakar velem bútorozni mert engem szeret higgyem már el,nélkülem nem akar élni...és ígz könyörög naponta.Én is nagyon szeretem még mindig de nemtok neki hinni:\'(mit csináljak
2008. szept. 21. 23:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem ismer még olyan régóta meg végülis azt a legkönnyebb mondani h tudta h én vok...igen ha tudta h letesztelem,és tudja h ugrok az ilyenre,és nem akar elveszíteni akkor mért tette ha csak nem hülye!Én sem csinálnék ilyet ha ő tesztelgetne mert tudnám h le nem mosom magamról ha igent mondok.Csak nem értem most mért izél h imád meg szeret és h higyjem el...ezek után ő se hinne nekem..:'(
2008. szept. 22. 00:04
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz mit csinálni..az én barátom tuti tudta h én vagyok..ilyet senkinek ne írna sosem...
2008. szept. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ááááááááááááááá nemtom mit tegyek:'(
2008. szept. 22. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!