Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyenkor? Mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom..dúlt a love mindennap hívott,smst írt h élete értelme vagyok és syeret.Szülei is syeretnek.Nagyon jó volt vele,boldogok voltunk együtt.Össye is akart velem költözni és mondta h reméli örökre együtt maradunk.Aztán volt h nem tudtunk talizni...egymás után kb 3x(tudni kell h távkapcs)vagyis 3 hétig nem taliztunk mert nem ért rá.....de mindig hívott h syeret...ez miatt én besértődtem h nem akar látni és nem is syeret,plussz még ayért mert írtam neki 1 idegen csaj nevébe h talizzanak,és ő igent mondott.Mondta h tudta én vok a stílusomból meg ahogy a csaj randira hívta de ey kamu mert mért tudta volna.Én szakítottam vele ezek miatt...h randizgatne meg nem is taliztunk volna...szerinte nincs igazam,mert hogy ő szeret és ez igy is marad de tényleg tudta h én vok az a csaj.Meg h én vok élete értelme és már most összeakar velem bútorozni mert engem szeret higgyem már el,nélkülem nem akar élni...és ígz könyörög naponta.Én is nagyon szeretem még mindig de nemtok neki hinni:\'(mit csináljak
2008. szept. 21. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én kamumyvipet csináltam,amiről írtam a barátomnak...a kamunőm egy nappal az előtt regisztrált,volt 10ismije...és írtam a barátomnak róla h meg akarom ismerni...és ő olyat írt vissza h a szemem majd kiugrott...h ne haragudjak,de most lett vége a kapcsijának,de a myvip nem enged képeket törölnie,meg h ő is aranyos...na besokalltam,mondtam a barátomnak h én vagyok..ő meg tök higgadtan mondta h tudta már az elejétől,csak azt akarta h észrevegyem magam...
2008. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ja és elhittem neki.
2008. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bizonyítékot akarsz még, hogy szeret? Téged minden nap keresett, hívott vagy írt. Ez nem elég? Hány csaj van, aki azon kesereg, hogy nem hívja a pasija és fel sem veszi a telefont, ha a barátnője hívja? Miért nem tudott veled talizni? Kérdezted egyáltalán, vagy csak rögtön megsértődtél? És még önként és dalolva össze is akar költözni veled? Ha egy ilyen rendes pasit fogtál ki, akkor ne durcáskodj hülyeségeken, mert a végén egyedül maradsz!
2008. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1x dolgozot...utána a papájánál volt....aztán azért nem talizott mert elkúrta a pénzét és nem volt velem hajlandó taliyni!!De kérdem én mi köze ennek a szerelemhez??Utána meg ez a csaj....honnan tudjam h nem talizgatott mással és azért nem ért rá....ezek után.....meg mért tudta volna h az a lány én vok...ez kamu:'(pedig szeretem:'(
2008. szept. 21. 23:28
 5/13 A kérdező kommentje:
első válaszadó...mért hittél neki???biztos nem tudta nem???ez hülyeség
2008. szept. 21. 23:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem hiszel neki, akkor hagyd a fenébe! Úgysem fog tudni meggyőzni, mert már totál beleélted magad, hogy megcsal. A csaj neki is idegen volt? Akkor miért akart volna vele találkozni? Szerintem rögtön rájött, hogy csak te lehetsz. De ez egy kicsit éretlen dolog nem?
2008. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

társkeresőn ismertük meg egymást...és eza csaj is onnan irt neki,meg kitudja még hány...és válaszolt neki h igen talizhatnak.Akkor honnan tudta volna h én vagyok??Ő erre azt mondta,hogy onnan tudta hogy:

tudta hogy én vagyok a stílusomból stb,és mondom akkor mért mondtál igen??ennyire hülye lennél?mikor alapba is tudod h sokat csalódtam??Erre ő:

"azért mondtam igent mert kiváncsi voltam a reagálásodra...mégpedig úgy hogy figyeltem hogy meddig mondod nekem h naa kicsim talizzunk holnap mert amint már nem mondtad tudtam h azzal a csajjal akarsz vmt,és innen kitaláltam h te vagy,mert ha nem te lettél volna akkor nem a csajon lett volna a hangsúj,hanem tovább szeretnéd h talizzak veled,de mivel nem mondtad már utána hanem csak a csaj akart mindenképp talizni,így tudtam h vmi nem tiszta és csak te lehetsz"


ebből kiindulva...mért ne lehetne 1 igazi csaj..aki akar vele talizni...szerintem csak menti magát,csak az a baj h nem így ismeretm meg ,de hát ez magáért beszél amit csinált

2008. szept. 21. 23:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok...elhittem neki,mert miért ne bíznék meg egy kicsit? mondta h cseppet feltűnő h vki tegnap regisztrál,összeszed 10ismerőst és ír egy pasinak rögtön!és am vhonnan előbányászta h a kamuemailcím mikor lett regisztrálva...szal érted...
2008. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mondjuk ezt ő is mondta nekem hogy kicsit fura h most regizett a csaj és máris ír neki....de mért ne írhatna...hát nem tudom....
2008. szept. 21. 23:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
tudja h féltékeny típus vagy,nem? és ha igen,egyszer eljön az ideje h leteszteld..:D és am a barátodnál senki nem ismer jobban és nagyon könnyen le lehet venni a stílusból h te vagy,hiába próbálsz változtatni..
2008. szept. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!