Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csalom meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalom meg a párom hogyha mindent megad nekem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
hm... mert ribanc vagy? vagy hímringyó? vagy egyszerűbben: nem szereted csak megszokásból vagy vele és azért, hogy legyen egy pasi/csaj melletted... ennyi.. szánalmasvagy..
2008. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerűen vannak ilyen emberek.
2008. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked már nem izgalmas a párod, ezért 'vadászgatsz' mellette.

A következő a kérdés: tényleg ilyen kapcsolatban akarsz élni?

Ha szereted a párod egy kicsit is, akkor próbáld meg feldobni a kapcsolatotokat és próbáld meg mellőzni a megcsalást.

2008. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1.Mert valami nincs meg benne ami a másikban esetleg megvan.

2.Mert a tenyerén hordoz.

3.Mert nem hordoz a tenyerén.

4.Már bizonyított tény,hogy a génjeinkben van,örökölhetjük,hogy hűtlenek leszünk-e.

5.Mert hajt a vágy v.a kíváncsiság.

6.Kalandvágy,hódítási igény,önbizalomnövelés....


Nem ő az a férfi v.nő akivel lefogod élni az életed!

2008. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, ez elég szar ügy, ha tényleg szereted a barátodat/ barátnődet. gondolom azért írtál, mert lelkiismeretfurdalásod van miután megcsalatad. tisztázd magadban, hogy biztosan ő kell-e neked. mert ha nem , akkor szakíts vele, mert ezt nem érdemli meg, hogy megcsald. H ő kell neked, gondold át, hohy milyen embrekkel szoktad megcsalni. Titkon olyanra vágysz, de nem olyannal vagy, mert nem az a jó neked. Azt is gondold át, hogy milyen helyzetkben csalod meg: alkohol miatt, veszekedés után, bulikon, stb..így könnyebb lesz kontrollálnod a nem tudom, vágyaidat.
2008. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Azt neked kell tudnod, hogy miért csalod meg, nem? De erre én is kíváncsi lennék, hogy ha valaki szereti a párját és a tenyerén hordozza, lesi minden kívánságát, akkor miért basszák át a palánkon? Az én barátom is így járt a volt feleségével. Ha rendes ember a párod, akkor inkább szakíts vele, mert az kurvára szar érzés lesz neki, ha megtudja, hogy megcsaltad.
2008. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már bocsi: Nem szeretd, vagy egyszerüen bunkó vagy!!!
2008. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert szükséged van a változatosságra az újdonságra. De én is azt tudom tanácsolni, mint a többiek, ha ez tényleg így van akkor inkább szakíts a barátoddal. Ne nézd hülyének és ne okozz neki fájdalmat, csak mert te nem bírsz a véreddel.
2008. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!