Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, lenézitek azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lenézitek azokat a "jópasikat" akiknek csúnyácska barátnőjük van?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Már miért nézném le? Az a lényeg, hogy akivel együtt van, szeresse, meg neki bejöjjön. Ha meg ez egy ismeretlen ember, akkor meg pláne nem érdekel.
2010. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene lenézni?? Nekik lehet, hogy szép, és különben is a szépsé múlandó. Azért mert valaki nem volt szépségkirálynő, még lehet egy tök fó fej, szeretnivaló csajszi.
2010. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogalom>Lenézéssel van problémád. Olyanokat lehet lenézni akik pl. gyilkosok, megcsalják párukat, pedofilok, cigányok... Én ezeket tartom a Lenézés kategóriába...
2010. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Na jó, ez ebben a formában nem igaz. Ha látok egy jó pasit csúnya lánnyal, akkor elgondolkozom rajta, hogy ez meg mit tudhat annyira. Aztán meg eszembe jut, hogy biztos jófej lehet, vagy csak szerencséje volt. :D

De azért mindig irigylem azokat a lányokat...

2010. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A probléma az a kérdéssel, hogy nincs csúnyácska lány. Aki valakinek csúnya az valakinek a legszebb és fordítva. Szubjektív a szépség és nem objektív.Nincs egységes mérce.

Szóval innentől értelmetlen a kérdés.


Minden nő a párjának a legszebb. A kívülállók véleményét pedig szokás magasról lesz#rni.


26/F

2010. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De lányok,szerintem,ha meglátunk egy írtójópasit az utcán és egy lány kezét fogja..szal észrevettük h járnak..akkor a lányt úgyis csúnyának fogjuk titulálni nem?:D..de ha ugyan ez a lány esetleg a fiu nélkül menne el mellettem utcán akkor lehet,h megjegyzem h jó a haja a ruhája..de tényleg ha a pasival látom akkor ösztönből azt mondom rá h ez a rondaság vagy ez a ku.rva mit keres ijen jópasival :D

egyéni vélemény..remélem érthető volt :D

2010. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20:03-as kicsit rosszindulatú és irígy vagy! Nem? Ha valaki szép, az pasival és anélkül is az, az hogy Te mit hablatyolsz, az egy más tészta!
2010. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
18:34!!! én személy szerint egyik se vagyok az általad lenézett kategóriából, de a diszkrimináció egy erkölcstelen megnyilvánulása az, hogy te a cigányokat lenézed, hisz'milyen jogon teszed ezt? ők is emberek, de, mint minden társadalomban, náluk is vannak "selejtes" példányok. a gyenge 'láncszemekből' megítélni az országot olyan, mint mindennek csak a rossz oldalát nézni, nem észrevenni valaminek az előnyét, ez pedig rossz hozzáállás. politikai nézeteidtől eltekintve sem helyénvaló viselkedés ez, hiszen a megkülönböztetés tudjuk hová vezet, szerintem a Harmadik Birodalom remekül példázza. kérlek téged és minden hasonlóan hibás gondolkodású embert, ne ítéljen a külső alapján!
2010. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez relatív.Kinek mi a szép. :)
2010. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mért kéne lenézni ezért bárkit is?
2010. ápr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!