Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h a barátom le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a barátom le sem szar ugymond?

Figyelt kérdés
Van amikor nayon aranoys meg néha látszik h szeret, deh, általában a suliban is amikor szünet van leön ad egy puszit és kimegy dohányozni. Jó van amikor ott marad velem egész zsünetben, deh például most hétvégén megígérte h átjön, és nem jött. egyik nap sem se szombat se vasárnap. FEl sem hív, írtamneki és nem válaszol.. és nem tudom mit kéne tennem. Ha tudtok segítsetek h szerintetek szeret-e vagy nem. Mert arra is gondoltam h csak azért van velem mert h lefektessen, deh van amikor ha ketten vagyunk látom rajta h szeret, egyáltalán nem értem, és állandóan azt mondja h hisztizem, pedíg csak mondom neki, h énis itt vagyok és egy szünetben legalább legyen velem és ne menjen ki dohányozni.. Segítsetek.. Előre is köszönöm.
2008. szept. 21. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
hány évesek vagytok? különben, szerintem szeret. azért mégsem várhatod el, hogy folyton veled legyen... csak ne aggódj :)
2008. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én 16 ö meg 17 deh nem várom el h mindíg velem legyen, deh az h nem jön át egész hétvégén hol ott megígérte és még fel sem hív, meg semmi.. az szerintem elég ndorító dolog..
2008. szept. 21. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ebből úgy tűnik nekem hogy egy cseppet sem érdekli hogy te mit szeretnél, csak azt teszi ami neki jó, amihez kedve van. Ha épp nincs kedve hozzád akkor nem hív, nem válaszol, leszarja mi van veled. Én nem hinném hogy az ilyen szerethet... Mióta vagytok együtt?
2008. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért nem mondanám,hogy unorító, lehet hogy csak közbe jött neki valami. Jó, szólhatott volna, telefon is van a világon.

Szünetekben te is nyugodtan kimehetsz vele, attól még nem muszáj cigizned.

De azt tényleg ne várd el tőle,hogy folyton csak veled legyen! Biztosan a haverjai is fontosak számára, rájuk is időt kell szánnia. Ha az együttlétek teljesen normálisak és úgy látod,hogy szeret, akkor szerintem nincs olyan nayg baj.Ha hetente 2-3 taliztok sulin kívül ,az teljesen jó,más pároknak scak 2 hetente jön össze(pl nekem). Ne fojtsd meg,ne akard hogy mindig veled foglalkozzon, ha gondod van,normálisan mond el neki,ne hisztizz rögtön,mert ez elriasztja a pasikat.

2008. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
5 hónapja, abbol az elsö kettö is igy telt amig suliba jártunk, aztán nyáron megbeszéltük és ugyéreztem szeret, és törödött velem, most h megint sulivan le sem szar megint...
2008. szept. 21. 16:41
 6/10 A kérdező kommentje:
az abaj h mi sulin kívül sem találkozunk 1 hónapja nem találkoztunk sulin kívül... és nem akarommegfolytani tényleg csak nekem rosszul esik h nem érdekli mi van velem, és nem megyek ki vele dohiba mert ezren vannak ott általában és megfulladok a füsttöl. nem akarok hisztizni lehet nem ugy mondom neki a dolgokat ahog ykéne, deh szerintem annyi jár nekem ha suliban nem is akor legalább utána jöjjön át.
2008. szept. 21. 16:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1.Egy dohányosnak a szünet az iskolában a kánaán,tehát ne várd,hogy nem megy ki,inkább veled tölti.

2.Szerintem ha mások előtt nem mutatja,hogy ti nagyon is összaetartoztok akkor nem szeret és ha csak akkor kedves amikor kettesben vagytok azt valószínű azért,hogy lefektessen.

3.Szerintem te se keresd ha akar menjen ő utánnad,de ha már eddig sem reagált v.jelentkezett én már nem várnék semmit,az is lehet,hogy van v.kije.

Ezt a saját gimnáziumos tapasztalataimból gondolom,bár már 8 éve éretségiztem,de akkoriban sem volt más.

Az ilyen pasikat kerülni kell,különben magadat járatod le.

2008. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem iskolán belül korrekt dolog, ha nem akar mindig veled lenni. barátai is vannak a suliban, meg nem is tartozik az egész tanári karra, hogy együtt vagytok. Te próbáltad már elkísérni dohányozni?

lehet, hogy örülne, ha elkísérnéd-de ne szokj rá:) csak legyél ott vele. A fiúk hajlamosak elfelejteni a telefont. legyél kicsit elérhetelen, ne írj egy-két napig, ne keresd a szünetekben, lássa, hogy nélküle is jól elvagy és nem akarsz mindig vele lenni. aztán keressen ő, ha akra valamit, majd megjön az esze:)

2008. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de tapasztalat beszél belőlem... Sajnos nem ismerlek, n tudom, hogy milyen vagy. Lehet nem vahy hibás, lehet hibás vagy....

Viszont, haverom nem rég szakított a barátnőjével, mert a barátnője túlságosan nyavajgós, sértődős kislány volt. Nem tetszett neki, hogy hétvégén (1szer) velem volt. Míg az előtt 2 napot vele töltött... Gyakran összevesztek hülyeségekem, haverom agyára ment a lány. A barátnőig küldte rá haveromra, hogy (miért nem ír vissza neki, miért nem veszi fel a telefont). Majd egyszer kibékültek... De haveromnak mimdegy volt. Nem volt kedve vele többet találkozni... Majd elkezdte folyton kerülgetni a lányt... Persze néha összefutottak, de már nem úgy viselkedett a lánnyal. Utána egyszer csak szakított vele haverom.

A fiúk nem szeretik, ha pórázon tartod őket. Lehet valamit elcsesztél a múltban, ami miatt már nem nagyon akar találkozni veled. Nem hiszem, hogy le akar fektetni, mert akkor folyton veled lenne és folyton csábítgatna, folyton felhívna hozzájuk a szobába, hogy legyetek ott kettesben... Szóval nem hiszem, hogy le akar fektetni.

17/f

2015. nov. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Deh 😃
2021. dec. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!