Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom és én szüzek vagyunk...

A barátom és én szüzek vagyunk. Már próbáltuk félig meddig sikerült is csak nekem fájt és abba hagytuk. Én gumival akarom és hát ő ebbe belemegy, de mikorra hozom és teszem fel kezd ugymond "nem kemény lenni" Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
..Lehet ez az idegességtől?:S..vasárnap mondta h még hanyagoljuk kicsit..
2008. dec. 15. 16:27
 1/7 Srapnel ***** válasza:
100%

Igen, izgultok, de hát mit vársz tőle? Neki is az első! Majd sikerül egyszer, nem kell idegeskedni, több tíz milliárd embernek sikerült már a történelem folyamán.


Esetleg, ha lankad, segíthetsz neki a száddal/kezeddel.

2008. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet,hogy csak furcsa neki a gumi.Talán próbálja meg magának felhelyezni,valószínűleg jobban ismeri a testét mint te
2008. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez érdekes.. mikor én voltam a párommal(mi is mindketten szüzek)hát nem lankadt neki egy percig semxD, de már én is sok helyen hallottam hogy a tulzott idegességtől lehet, mennyi ideje jártok?Szerintem még nem pettingeltetek eleget hogy el tudjátok magatokat teljesen engedni..

hajrá:D

2008. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Attól valszeg csak rosszabb lesz, ha magának próbálja (nálunk így volt). Jobb ha te csinálod, de nem mindegy, hogyan. Biztos, hogy izgul, és legalább amíg a gumi részen túl juttok, neked kell irányítani a dolgot, mert ha még ezen is ő parázik, akkor megtörténik, amit írtál. Tapasztalat: Amikor tervezed, bontsd ki, készítsd az ágy mellé, izgasd jól fel, és amikor nagyon jól elvagytok, és nem számít rá, húzd fel neki! Utána lassítsatok a tempón, ha nyugodt, nem fog lelankadni, kezdjen el ő kényeztetni téged, izgasson jól fel, és készen is álltok. A bénázás az óvszerrel, és a bénázás a szexxel túl sok egyszerre, persze, hogy ideges lesz. Válaszd külön a 2őt, amennyire lehet.
2008. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...hát én látom rajta h ideges de akkor megpróbálom majd h ne legyen az.:)..nagyon szeretem őt
2008. dec. 15. 19:43
 6/7 anonim válasza:
Próbáld meg minél kevésbé feszülté tenni a légkört, egyértelmű hogy az idegességtől, megesik ez másokkal is nemkell pánikba esni. lazuljatok el, félhomály, zene, esetleg meginni előtte egy kis pezsgőt vagy bort,sört hogy az is oldja a hangulatot...persze lehet már csak én látom mindenben az alkoholt:) sok szerencsét!
2008. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Srapnel ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatja a gumibénázást úgy megoldani, hogy rászán pár száz forintot, vesz egy garnitúra gumit, aztán magányában, önkielégítésnél megtanulhatja fölhúzni magának. Akkor nem kell tartania attól, hogy te is látod, ha nem sikerül az első egy-kettő.
2008. dec. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!