Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ehhez? Örülnétek neki?

Figyelt kérdés
Pl. amikor a városban egyedül ülnétek a padon, és odamenne hozzátok egy fiú, aki úgy első látásra nektek is bejön. Mit szólnátok? Mit csinálnátok? Esetleg minek örülnétek, mit mondjon a fiú, mit csináljon?
2010. ápr. 2. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát, hozzám amikor odajött egy férfi, igaz nem pad volt, felsegítette a kabátomat viccelődött valamit, utána megkérdezte, hogy van-e valakim, majd elkérte a számomat :) Másnap reggel az smsére ébredtem :):) Na ez például abszolút jó :):)

Igaz ő tapasztalt volt, tehát nem élete első csajozási próbálkozása volt, valószínű ezért is csinálta olyan félelmetesen jól :)

2010. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igaz annyira férfi nemvagyok: ) 16/f
2010. ápr. 2. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most látom a korodat, hát igen, egy "kicsit" fiatalabb vagy, mint akiről én fent beszéltem, a te esetedben azt ajánlanám, hogy menj oda, kérdezd meg fázik-e és hívd meg egy forrócsokira. Nyáron értelemszerűen fagyizni hívd el a lányt :)
2010. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

örülnék neki mivel rendszeresen ücsörgök egyedül külömböző padokon :D

leülsz mellé ha olvas megkérdezed hogy mit vagy hogy vár e valakit hogy egyedül van ha nem vár mondhatod neki hogy egy ilyen szép lány hogyhogy egyedül üldögél... aztán hívd meg fagyira vagy forrócsokira egy séta közben pl :)

14/L

2010. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
múltkor az utcán egy barátnőmmel sétáltam és megkérdezte 2 srác, h. merre megyünk. jééé. ők is (nem is arra mentek :P :D) és 2,5 órát velük szórakoztunk. olyan jól esett, h. van aki elég bátor egy ilyen leszóllításhoz. pedig szép se vagyok :)
2010. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejönne. mikor egyeüdl ültem valahol vagy sétáltam, akármi arra gondoltam hogy bezzeg hozzám sosem jön oda egy helyes srác sem, hogy csak úgy meglátott és beszélgethetnénk. pedig nem vagyok ronda egyáltalán. azt hiszem az emberek nem ilyenek manapság. ha látszik a srácon, hogy rendes, nem léhűtő, akkor én nagyon örülnék neki. valami frappáns szöveg, magabiztosság. tuti lesz lány, akinek bejön. 20/L
2010. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszene és a stílusa is bejönne, akkor lehet esélye is:)
2010. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem evvel csak az a bajom, h én sose látok olyat h egy lány üldögélne vmien padon, mondjuk nem egy nagy településen élek, de hát akkor is. Az ilyen helyzetet meg kell becsülni és ki kell használni én azt mondom.
2010. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha pl. le esik a kabátja akkor oké,vedd fel az mindenképpen +pont,és később még lehet is valami,de,ha nem is jönne össze semmi,akkor is kedves voltál,segítőkész és ez már a lelki ismeretednek jó(legalábbis én így vagyok vele,de ezek ellenére szerintem mozdulj ki a lakásból,csinálj a haverokkal progikat,menjetek el bowlingozni,focizni,moziba vagy ienek..és ne sűrgesd a szerelmet,majd jön magától:) hali
2010. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon kedves! :) Nekem tetszene.
2010. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!