Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mennyire örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire örülnétek ilyesminek, vagy mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba, akivel párszor már összeakadt a tekintetem, remélem tényleg engem nézett:D, és arra gondoltam, odamegyek hozzá, ha majd meglátom, ha barátnőivel lesz, akkor félrehívom fél percre, és azt mondanám pl: Szia, xy vagyok, láttalak már párszor, nagyon aranyos lánylak talállak, szeretnélek megismerni, utána meg elkérném az msn címét vagy teló számát és majd délután beszélnénk.

Ti mennyire örülnétek, egy ilyen leszólításnak? esetleg valamit még amit ne hagyjak ki? vagy csináljak máshogy?

17/f


2011. márc. 21. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

vgre egy pasi, aki mer kezdeményezni!

hajrá :)))

15/L

2011. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 valaki112 ***** válasza:

Én örülnék neki :D

Szerintem nyugodtan menj :D

Sok szerencsét ;)

2011. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ennek mindig így kellene lennie, minden pasival... de sajnos ma már kevés van... Próbáld meg, maximum visszautasít, de attól se ijedj meg... Ha mégsem akarod, hogy azonnal elutasítson, próbáld lassan megismerni! Hátha van egy közös ismerősötök, aki bemutat egymásnak... :)
2011. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NekedCsakVivien válasza:
A telefonszámát kérd el, ne az msnjét. Én speciel rosszul vagyok attól, amikor egy srác benyög egy olyat, hogy "majd írok facebookon". Szánjál 30 forintot a csajra, hogy felhívd, ha már érdekel :)
2011. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
60%
szerintem hívd meg egy bambira inkább, vagy vidd moziba. Az jobb, mint a monitor előtt markolászni magadat és az elsötétített ablak mögül örülni a tavasznak. Basszus, már minden fiatal a net előtt él még nemi életet is?
2011. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utólsó... te is a net előtt ülsz xD... Fiúk! egyszer értsétek meg a lányok mindenféle leszólítást szeretnek kivéve persze a bunkókat...ez special tök jó...végre egy normális fiú!!! yessss... és am sztem telószámát kérd el...lehet h nem ingyenes de egy csajra költeni kell :D 15/L
2011. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
oohhh.. ennek rohadtul örülnéék..:D én is erre várok most..:D hogy osztálytársam odajöjjönhozzááám..:D <3
2011. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!