Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ehhez, örülnétek?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba, egy évvel fiatalabb, akivel párszor már összeakadt a tekintetem, remélem tényleg engem nézett:D, és arra gondoltam, odamegyek hozzá, ha majd meglátom, ha barátnőivel lesz, akkor félrehívom fél percre, és azt mondanám pl: Szia, xy vagyok, láttalak már párszor, nagyon aranyos lánylak talállak, szeretnélek megismerni, utána meg elkérném az msn címét vagy teló számát és majd délután beszélnénk.

Ti mennyire örülnétek, egy ilyen leszólításnak? ha épp dolgotok lenne, akkor mit szólnátok, ha 5 percre leszólítana valaki?esetleg valamit még amit ne hagyjak ki? vagy csináljak máshogy? Vagy mennyivel másabb a helyzet, ad valami + pontot, hogy odamegyek? mert általában, mindenki msnen lóg, nem élőben megy oda...

17/f


2011. márc. 22. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök ha leszólít valaki, aki tetszik nekem. Annak kevésbé, ha az illető nem tetszik. Innentől kezdve a többi részletkérdés.
2011. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ha helyes a srác, és nekemis bejön, miért ne adjak neki egy esélyt? és 5 percbe nem hiszem hogy bárki is belehalna..

próbáld meg :D

2011. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet.

Ha van egy kis zsebpénzed és nagyon tetszik a csaj: kérdezd meg Tőle, hogy suli után meghívhatnád -e egy üditőre vagy sütire?! Vagy csak hívd el sétálni, kacsákat etetni! Sok sikert!!!

2011. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem tök jó ötlet,és bátor vagy ha megcsinálod:D

de nem muszáj megvárni amíg a barátnőivel van,ha egyedül van is odamehetsz hozzá:)sok sikert:)

2011. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy egy hét alatt nemigen látom, amikor meg látom, akkor csak a barátnőivel van, vagy osztályával xy terem előtt.
2011. márc. 22. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:

biztos, hogy értékelni fogja, mert nekem ebből az jön le hogy egy normális tag vagy :)


viszont egy tipp: ne akkor menj oda, amikor a barátnőivel van, mert akkor parázni fogsz, miután félrehívtad, kilométerekre meg nem hívhatod félre, ahol már nem látnak, így meg titeket fognak nézni és stb, na szóval érted, meg paráznál is, akár

2011. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, hogy fogok parázni, odamennék, Sziasztok Lányok! Utána odafordulnék a kiszemelthez, megkérdezném hogy ráérne pár percre, aztán kicsit félre, beszélnék vele és kész. :D
2011. márc. 22. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:
iigen igen, mondani könnyű :)
2011. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!