Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol szoktál ismerkedni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktál ismerkedni? Vagy ha már nem ismerkedsz, hol találtad meg a párod?

Figyelt kérdés

kort és nemet is irj!

köszi


2010. ápr. 2. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én véletlenül ismertem meg nézelődtem olyan honlapokon ami nekem való és ő is ott volt így ismertem meg aztán találkoztunk és eggyüt vagyunk 3 éve
2010. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

az osztálytársam és már 2 éve együtt vagyunk

20/L

2010. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egy zenei fórumon olvasgattam cikkeket, és azért, h kommentálni is tudjam az egyik bejegyzést, elkészítettem a regisztrációmat. Aztán felfedeztem az oldal többi funkcióját is, és ráakadtam az ő adatlapjára is. Nyáron lesz másfél éve, h együtt vagyunk :)
2010. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 24/L - lemaradt.
2010. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Tánctanfolyamon. Az egy kiválló hely az ismerkedésre, ill. az önbizalomgyűjtésre is.

29F

2010. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Háát nekem a mostani érdekes alakúlt, a lányt már ismertem régről de régen csak barátok voltunk majd elment az ország másik felére egyetemre,közben volt 1 kapcsolatom is) fél éve hazaköltözött, lett egy baráti buli, majd ott beszélgettünk stb szereztem neki itt állást, majd barátkoztunk eleinte újra, és 3 hónapja már átmentünk párkapcsolatba. De az elsőt lány az osztálytársam volt, a 2-at. munkahelyemen ismertem meg ügyfelünk volt, a 3.-at strandon, és most ő a 4. 26/f
2010. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

az egyik suliban ismertem meg 28 órás focimeccsen. ott állt a kapuban :) és hát megtetszett.. felvettük a kapcsoaltot msnen, interneten, majd egy évig csak barátként beszélgettünk, mert nem lépett egyikőnk se. Majd az msnezés is elmaradt egy fél évig. És most 9 hónapja felkeresett újra, majd találkoztunk :) És hát összejöttünk. IMÁDOM:) =) (L)

19/L

2010. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

először myvipen bejelöltem.utána irt egy üzit h kivagyok.erre a válaszom az MSN-en címem volt:$ elkezdtünk beszélgetni de egy rövid ideig megszakadt,mert mással voltam:S

de utána aznap mikor szakítottam a voltbarátommal,ráírtam és beindult a beszélgetés.és mér féléve tart ez a kapcsolat,és szerintem ő az igazi:$....nagyon szeretem<3

2010. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Már régebb óta ismertük egymást, közös a legjobb barátnőnk:D, de neki volt barátnője, nekem pedig barátom. Szinte egyszerre lett vége a kapcsolatainknak, és észrevettük egymást:)
2010. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Temetőben, tele van érdekes emberekkel, a párom is ott találtam meg, mindössze néhány ásónyom mélyen volt.
2010. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!