Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiből már egyszer kiszerettün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiből már egyszer kiszerettünk/kiábrándultunk, abba visszaszerethetünk még?

Figyelt kérdés

szakitottunk a barátommal. (első szerelmem) hónapokig kivoltam nem akartam hogy vége legyen. gyülöltem mert itthagyott. aztán mostanra eltünt a gyülölet, eltünt minden. gyakran találkozunk beszélgetünk...megbeszéltük hogy nem beszélünk többet a multról. mondhatni barátok lettünk. ő újra szeretné kezdeni, van rá esély hogy megint beleszeretek?

én nagyon örülnék ha ujra olyan lenne mint régen...de most már hiána udvarol,nem érzem azt amit régen...vagy csak idő kell? :(


2008. szept. 20. 17:50
 1/7 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy a szakitás és a "megint-találkozás" közt 2-2,5 hónap telt el (a nyáriszünet...)
2008. szept. 20. 17:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Kisebb az eséye, mint amikor először találkoztatok.

De nem lehetetlen.

2008. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha bele akarsz szeretni akkor szeress belé. Ne gondolj a múltra csak a jelennel foglalkozz.
2008. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült. Bár mi közben nem voltunk barátok, nem is beszéltünk egymással. Mégis mikor fél év után újra találkoztunk, mintha soha nem lettünk volna külön. És most (másodszorra, ha úgy tetszik), már gyönyörű másfél évet tudhatunk magunk mögött.
2008. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyanokat, akiknek 25 év után sikerült (25 évig nem is találkoztak), bár még nem teljes náluk a dolog, de úton vannak.
2008. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nézd haver én 16 éves diák vagyok nekem is van 1 hasonló sztorim de ha hallani akarod akkor írj vissza hogy meséljem el. Érzed hogy szeret -e vagy nem? na hát ha úgy érzed, gondolod, sejted, tippeled.... akor folytasd de szerintem te nem szereted és enek ÖRÜLNI kell gondolj bele megint ott állsz te szereted őt ő meg már mást szeret (igaz ez más barátnővel is megtörténhet) szerintem várj, jön majd valaki akit megint szeretni fogsz és vele boldogabb leszel, sztem.
2008. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát majd csak lesz valahogy... :)

köszi a válaszokat

(utolsó válaszadó - amugy lány voltam és nem fiu bár az tökmind1 ebben az esetben :D )

köszi mkinek!

2008. szept. 23. 19:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!