Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért szerettek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szerettek a párotokkal vitatkozni? S valaki miért emeli ki ezt, mint pozitív dolgot egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem általánosítani akarok, csak sokszor ismerkedtem meg olyan lánnyal, akinek fontos.



21F


2010. ápr. 1. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív dolog kapcsolatban veszekedni?Hát nem tudom,de én gyűlölök veszekedni,nem csaka párommal,mindnekivel..Kerülöm is a vitákat,van ,hogy inkább lenyelem magamban,de nem kezdek el vitatkozni.Aki meg szeret azt nem tudom miért izgatj a dolog:DLehet utána jól esik kibékülni:)

Nézzétek az új Győzikét,na ők szeretnek vitatkozni:D

19/L

2010. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Nálam a vita egészen mást jelent mint a veszekedés, és én szeretek vitatkozni, érveket ütköztetni, eszmét cserélni. Persze nem haraggal. Ettől is szines egy kapcsolat :)

16/L

2010. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért, mert ha veszekszik veled, annak az az oka hogy zavarja valami amit csinálsz

viszont ehhez az kell hogy lássa, azaz foglalkozzon veled


tehát tul.képp ha egy pár veszekszik, az azt jelenti, hogy még szeretik egymást meg foglalkoznak még egymással - amikor már nem, akkor van a gond


meg olyat is hallottam, hogy az ember azzal veszekszik a legtöbbet, akit a legjobban szeret, mert meg akarja változtatni... :D


16/F

2010. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezt én se értem.Legutóbb is egy lány barátom is azt mondta nekem: azért szereti a barátját, mert olyan mint ő és jó lehet vele vitatkozni.

Gondolom értékeli, ha pasijának van saját véleménye dolgok iránt és ez ütközik a sajátjával.S így mindig van miről csámcsogni.

2010. ápr. 1. 23:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek vitázni, nem is szoktam egyszerűen azért mert ha valami érdekel avval kapcsolatban úgysem fogja a barátom megváltoztatni a véleményem, ami nem érdekel azon nem nagyon gondolkozok xD
2010. ápr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
77%
Én se szeretek vitatkozni...Szerintem azért mert a lányok elég hisztis p*csák ezért kiharcolják az igazukat satsat...és jön a vita xD
2010. ápr. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

vitatkozás nem egyenlő a veszekedéssel...

vitatkozni jó...ha az embernek van véleménye 8márpedig legyen,mit kezdenék egy olyan pasival,aki csak bólogatni tud),akkor abbol vita is lesz,mert egyet ugysem értünk mindig...

de sztem ez csak olyan pároknak jo,akik egyenlő flnek tekintik magukat...ha vmelyik fél alábbrendelt,akkor az rosszul érezheti magát ettől...

nincs köze a hisztizéshez jó esetben...

22/L

2010. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A párommal két éve együtt vagyunk.Rengeteget veszekedtünk,mert úgyéereztem,hogy különben lagymatag a kapcsolat,de rájöttem,hogy jobba békesség.Inkább kompromisszumot kell kötni,hogy ne legyen veszekedés,és mindent megbeszélni nyugodt hangon,mert a kommunikáció,nagyon fontos.

2010. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretem a békességet, de néha jó egy kis vita. Így nem egyhangú a dolog. Nem beszélve a "békülő" szexről...
2010. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!