Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is van olyan a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is van olyan a párotokkal kapcsolatban, hogy féltek attol, hogy nem szeretitek miközben tudjáűtok, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
bonyolult kérdés de akinek volt hasonló az megérti majd
2011. márc. 23. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

igen. bennem az van hogy jobb lenne nélküle. hogy nem is szeretem igazán, hogy talán átverem az egész világot, de legfőképpen magamat azzal, hogy minden nap a fülébe súgom "mennyire szeretlek".

de ha elveszíteném elégé összetörnék.

rám foghatja mindenki hogy nem értékelem igazán ezt a fiút, de ez nem így van. lesem minden kívánságát, vágyait, próbálok mindig örömet okozni neki és boldoggá tenni. és sikerül, ő szerelmes és nagyon jól érzi magát velem.


amúgy ilyenkor elgondolkozom. ha nem lenne itt nekem, elképesztően rosszul lennék. annyira jó hozzá bújni, hallani a szívverését, hangját, csókolni a száját.

jó vele=)

nem akarom itt hagyni, és rettegek attól, hogy mi lesz ha egyszer itt hagy.


tehát eléggé érdekese dolog, én nem tudom hogy mit érzek...

L

2011. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sose éreztem még ilyet :O Több, mint 3 éve vagyok a barátommal, de mindig is azt éreztem/érzem és tudtam/tudom is, hogy fülig szerelmes vagyok belé. Elég furán hangzik, amit írtál :/

20/L

2011. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első! Nem lehet, hogy nem azért nem akarnád, hogy otthagyjon, mert Ő hiányozna, hanem azért, mert VALAKI nem lenne melletted?
2011. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!