Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleestem egy lányba pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egy lányba pedig nem akartam :S micsináljak?

Figyelt kérdés

Üdv! a csajjal mindig mindent megbeszélünk, olyan szinten hogy mindig tudjuk ki mikor maszturbál, és olyan érzésem van mintha vonzódnék hozzá és szeretem.. pedig én nem szeretnék mert úgy sem illenénk egymáshoz, mert ő kövér és alacsony én meg colos és sovány vagyok.. csak ennyi miatt mert gáz lenne, amúgy szerintem simán benne lenne hogy összejöjjünk mert megkérdeztem tőle hogy ki tetszik erre ő mondta h nem mondja meg és én mondtam neki hogy énis elmondom h ki tetszik ha teis, aszondja ok mondjam én előbb, jó mondtam neki hogy ő, és erre ő aztmondta hogy én tehát szerintem egy szavamba kerülne és összejönnénk de én nemtudom olyan gáz lenne mindenki rajtunk nevetne :S vagy csak én érzem úgy? eddig csak 2 lánnyal jártam (az 1. lánnyal csak szórakoztunk mert még kicsik voltunk a 2.-kal meg nem is foglalkoztam annyira csak szerettem de annyira hogy beszélni nem tudtam hozzá személyesen mert remegtem)



mit tegyek?


2010. ápr. 1. 22:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
verd bele és mászhatsz is ki
2010. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:43

Túlkompenzálja?:D

2010. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ő úgy értette,hogy túldimenzionálja.
2010. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
na aludtam egyet tegnap óta és valahogy most elmúlt :) megint úgy érzem mintha csak haverok lennénk, lehethogy tényleg csak átmeneti hülyeség volt
2010. ápr. 2. 09:34
 15/17 A kérdező kommentje:

most újra visszajött az érzés, és megkérdeztük egymást, hogy mit csinálna az egyikünk ha a másikunk megcsókolna vkit a buszmegállóban, és ő aztmondta hogy széttépné helyben a csajt aki meg merne engem csókolni, és énis hasonlót mondtam


hogyan kezdjek bele? nem kérdezhetem meg hirtelen hogy összejönnénk-e

2010. ápr. 2. 21:50
 16/17 A kérdező kommentje:
najólvan felesleges volt ez a kérdés :D, összejöttünk
2010. ápr. 2. 23:12
 17/17 anonim ***** válasza:

Na làtod...

Gratula!

2010. ápr. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!