Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam a fiúnak, hogy szeretem vagy egyátalán hogyan közelítsek?

Figyelt kérdés
Van egy srác és teljesen elcsavarta a fejem!Szeretem, de csak 4-5 naponta találkozunk...sajna...és akkor is csak néha beszélünk, inkább együtt bulizunk.Kb. fél éve ismerem, de eddig még különösebben nem nyomultam, de múltkor egyik buliban táncoltam Vele.Nagyon jól éreztem magam és most nem tudom, hogy elhívjam sétálni és mondjam meg, hogy szeretem...habár ez elég közvetlen lenne és nem tudom mit szólna.:S Szerintetek mit csináljak?L/15 F/20
2010. ápr. 1. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
15 évesen minek neked 20 éves fiú?
2010. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogyhogy minek??mert szeretem o.O
2010. ápr. 1. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
figyelj nekem 1x akarták kicsavarni a nyakam de nem bírtam? voltál már kórházba h visszategyék?nem nehéz úgy gépelni h nem látod mit írsz?
2010. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Szerintem hagyd h ő cselekedjen,ha akar valamit,az úygis kiderül. Van egy dolog amit jobb ha megtanulsz. Egy pasit azzal lehet a legjobban elijeszteni magadtól ha megmondod neki h szereted. Én nem tenném,légy türelmes...Majd alakul a dolog magától,nem a te dolgod megtenni az első lépést...


Ui.: Vigyázz! Barátságból sokszor lesz szerelem,de szerelemből barátság soha! Márlegelj,h mi a fontosabb... :(

2010. ápr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod!
2010. ápr. 2. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hívd el őt sétálni és beszélgess sokat vele. Valószínű, hogy a buliban (diszkóban) csak keveset tudtok értekezni és csak a külsőt látjátok.

NE mond azt neki, hogy szereted! Ezzel azonnal egy megszerezhető lány benyomását kelted és már nem is leszel annyira érdekes számára. Max akkor lesz ez számára vonzó, ha ő is szerelmes. A séta végén elmondhatod, hogy kedveled vagy máskor is találkozná vele, de az érzelmekről ráérsz akkor beszélni, ha jobban megismerted esetleg csókolóztatok, stb.

2010. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a 12:35-ös és a 01:20-as válaszát!!sokat segítettetek! :)
2010. ápr. 2. 18:16
 8/8 A kérdező kommentje:

És hogy hivjam el sétálni?Igaz, hogy közel lakunk egymáshoz, de még a telószáma sincs meg...vagy ha valahonnan meg is szerzem, és irok neki egy üzit akkor

mit mondjak neki ha megkérdezi hogy miért hivtam ki sétálni?:S

2010. ápr. 2. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!