Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy vegyem rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy vegyem rá hogy megnyíljon?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem valami jó modszert hogy a párom megnyíljon elöttem? Már másfél hete együt vagyunk, minden nagyon szép és jó. csak egy baj van, nem tudd megnyílni, amikor a szemébe nézek látom , hogy sok benne a jó, és sok fájdalmas kapcsolata lehetett, és én ilyenkor mindent meg akarok adni neki, de ő nem nyíl meg. még a szüleinek se nyílt meg soha, senkinek nem beszél arról mit érez. de nekem erre szükségem lenne, én szerelmes vagyok belé, nem tom ogy történt de ez van. most mit tegyek? van valakinek valami jó módszere? vagy valami pszicho módszer vagy valami?
2010. ápr. 1. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hét alatt nem fog csoda történni. Légy egy kicsit türelmes.
2010. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, úgyhogy meg tudom érteni a párodat.

Légy nagyon türelmes, beszélgess vele sokat, de lehet, hogy ehhez hónapok (akár évek!) is kellenek.

2010. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán még fél megnyílni,mert ezt korainak találja,másrészt lehet,hogy pont nem az a típus,aki szívesen beszél az érzéseiről.Ha lapból ilyen zárkózott e téren,nehéz lesz változásra bírni.Sok türelem,szeretet szükséges hozzá.Nem fog egyik percről a másikra menni.
2010. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nos, nem tudom, mert már azt kinyögte hogy szeret és én is neki, de nem tom...ááá én annyira nem értem, amikor csak elgondolkodik ésmintha fájdalmat látnékl a szemében, ak érzem hogy valami baj van, de így....én csak szeretnék segíteni neki, annyira rossz őt így látni.. én nem tudom mitévőlegyek
2010. ápr. 1. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért is lehet,mert érzi,nem működik valami kettőtök között úgy igazán,meg kéne Vele beszélni mindenképpen,mert a szomorú tekintet bizony nem véletlen.Valami mindenképpen bántja,mi nem feltétlenül biztos,hogy a múlt miatt van.Próbáld meg tisztázni Vele.
2010. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez az, én nem tettem semmit, és próbáltam a válasz meg mindig ez : nyugi, nincs baj, főleg nem veled, imádlak, szeretlek te is tudod....és ezek után mit gondoljak?
2010. ápr. 1. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!