Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mt tegyek? Nem tuom mit akar!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mt tegyek? Nem tuom mit akar! Lent!

Figyelt kérdés
4 hónapja jobban megismerkedtem vkivel és már akkor járni akart, de én még korainak tartottam és nem is tetszett meg más tetszett, utána összejöttem azzal aki tetszett, de az első nem adta fel, tovább harcolt értem, időközbe beleszerettem és nemrég szakítottunk a barátommal.Ekkor má úgyvolt h összejövök azzal a fiúval, elhívott midenhova, meg mondta h szeret stb. midnenfélét mondott, meg télleg ő volt az aki mindnent +tett értem. És a napokban közli velem h maradjunk barátok, mert rosszul esett neki mikor még anno elutasítottam, aztán már hallottam h nemis szeretett soha...mit tegyek? Felejtsek vagy reménykedjek??:( 16/L
2010. ápr. 1. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ő harcolt érted te is harcolj érte;) lehet csak meg akarja tudni h tényleg szereted e vagy ilyesmi
2010. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, már bocsánat a nyílt szóért... Szerintem így bosszulja meg, hogy az elején visszautasítottad!

Kicsinyes, és inkàbb nők által használt bosszú! (Én is lány vagyok, mellesleg.)

2010. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De miért jó neki, ha fájdalmat okoz nekem??:( Ha igazán szeretne nem tenné nem?? De hogyan harcoljak érte?? nem vagyunk beszélő viszonyban, mikor meglát csibészesen mosolyog, majd elfordul és megy a másik irányban...pedig azt mondják h szép vayok, meg nincs bennem hiba...:/ Nem tudnám őt sohasem elfelejteni, pedig lennének páran akikkel járhatnék, denekem ő kell...:(
2010. ápr. 1. 21:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hogy felejthetném el??:(
2010. ápr. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!