Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A pasim szexmániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A pasim szexmániás, én szűz vagyok, és szeretem!

Figyelt kérdés
Nos én és a barátom 1 hete vagyunk együtt úgy hogy járunk is eddig csak baráti körből ismertük egymást. én nagyon kedveltem, de ő nem mutatta azt az énjét amit most ismertem, meg! 1 hét norma volt, mert épp megvolt és ezt ő is észrevette, mert semmikép nem engedtem semmit és kiszedte belőlem, de most vége. ez az egy hét fantasztikus volt, de most.. szex mániás!!!! én nem tudtam de ez az igazság . Mikor megmondta hogy nem bírja ki ha nem tesszük meg és ezt folytatta akk. jöttem rá. de arra is ráakartam jönni, mi lehet ennek az oka. de nem tudom, nem találtam. én még csak 14 vok és elveim vannak ő 17. eddig nem volt gond, és teljesen beleszerettem komolyan. de nem megy nem tudom még megtenni, mert arra még nem vok kész. kérlek segítsetek. mit tegyek, nem akarom elveszíteni sem őt sem az erénymemet
2010. ápr. 1. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
hát basztad:S szakíts vele
2010. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nem megy, mert szeretem
2010. ápr. 1. 20:31
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél neki WoW előfizetést.
2010. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is szeret, akkor nem fog tőled olyat kérni, amit te nem szeretnél, és elfogadja, hogy még nem állsz készen.
2010. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez a baj,ő is mondja, hogy szeret de ez ellen az érzés ellen nem tudd mit tenni, és így.... nemm akarom hogy másnál kerese
2010. ápr. 1. 20:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szemedbe mondta, hogy nem bír várni, akkor biztosan nem szeret, legfeljebb kíván, és az nagyon nem mindegy! Egy 14 éves lánytól nem várhatja el, hogy lefeküdjön vele, ráadásul egy hét után. Bár manapság egyre kevesebb az olyan normális felfogású lány, mint te, sokan már rég lefeküdtek volna a gyerekkel a helyedben. Akármennyire is szereted, semmiképp se menj bele olyasmibe a kedvéért, amire még nem állsz készen! Ha szeretne, ezt megértené. Szerintem hagyd ott, biztos találsz olyat, aki jobban megérdemel téged, a mai világban egy olyan lány, mint te, kincset ér!
2010. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, olyan nincs h nem bírja magát visszafogni!!! Ha ő is komolyan gondolja a dolgot, akkor türelmes lesz, és VISSZAFOGJA magát!

Bár nem akarlak elszomorítani, de úgy tűnik csak meg akar fektetni! Ne hagyd magad, és légy büszke magadra!!!

2010. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem megy, értsétek, meg hogy szeretem, ha távol van már akk mindnen fáj, nem bírom sokáig nélküle..én nem tudom
2010. ápr. 1. 21:21
 9/12 anonim ***** válasza:
megértem, nagyon rossz lehet. próbálj meg vele beszélni, hogy te erre még nem állsz készen de nagyon szereted őt. meg kell értenie, és meg is fogja ha tényleg szeret. mást nagyon sajnos nem tehetsz
2010. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor most mit varsz tolunk, ha hajtogatod, hogy "de ertsetek meg, de ertsetek meg szeretem!" Teljesen egyertelmu, hogy csak meg akar dugni. Meg aztan megint. Es ujbol. Aztan utana mar nem annyira, mer' megvoltal. Ha ezt felfogod jo, ha nem, nekem az is jo. Te viszont megszivod...
2010. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!