Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ha msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha msn-en beszélek a csajommal néha ott összeveszünk vagyis kötözködünk, élöbe meg nem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is így volt a párommal a kapcsolatunk elején. Ha nekem valami bajom volt,azt csak msn-en mertem felhozni.Valahogy nem mertem eléállni a problémáimmal, könnyebb volt így,nem személyesen.Lehet,hogy nálatok is ez a baj.Ha együtt vagytok,egyikőtök sem akarja elrontani az együttlétet a veszekedéssel.Így ez marad msn-re. Ez persze nem megoldás,már én is rájöttem,a gondokat jobb személyesen megbeszélni.

Ha csak kötözködtök,vagyis nem komoly dolgokról vitáztok,akkor meg szerintem az azért lehet,mert msn-en mindketten úgy érzitek,hogy "többet megengedhettek magatoknak",abból úgy sem lesz baj.Mert az nem olyan komoly, valószínüleg egyikőtök sem veszi olyan komolyan,mintha élőben történne a dolog. Így egy kicsit játékosabb is talán .

2008. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
MSN egy virtuális világ, én spec betiltanám pároknak, h használják :P
2008. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha írsz valamit nem biztos úgy jön le ahogy gondolod,mivel a hangsúly más,vagyis nincs hangsúly,nekem is ebből voltak félreértések,mivel nem úgy értettem ahogy mondani akarta.
2008. szept. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1.válaszoló vagyok, még annyit tennék hozzá,hogy tényleg nem megoldás, és inkább ront a helyzeten,mint használ neki. Én pl sosem tudtam,hogy mit gondol komolyan abból a párom,amit ír, nem tudtam,hogy most viccel-e(mert ez elég gyakran előfordul a drágámmal),mit jelent ha MINDENT NAGY BETŰKKEL ÍR, viccel,vagy mérgében rámordít :D Volt,hogy kötözködésnek értelmeztem azt,ami számára csak vicc volt.Abba is hagytuk az msn-t, maradt a telefon,mert az még mindig jobb,meg a személyes találkák. Nektek is ezt javaslom,ha ilyen rossz hatással van rátok a virtuális világ :)
2008. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jahajjj a mi kapcsolatunkat is részben ez fullasztotta be. Egyetértek az összes előttem szólóval.

LEHET, hogy az emberek msn-en jobban ki merik mutatni a "foguk fehérét",

de az is LEHET, hogy az msn félreértések kimeríthetetlen forrása.

az is LEHET, hogy van, aki utálja magát az msn-t. (Na de ha a körülmlnyek kényszerítenek, pl. egyikőtök beteg, és nincs pénz órákig telefonra?)

Az én exem pl. nem értette meg, hogy msn-en előfordul az egyszerre "beszélés", és az nem olyan, mint ha valaki belevágna a másik szavába, mert utólag vissza lehet olvasni, és ált. mindenki érti, mi mire vonatkozik.

Ugyanakkor az én elvem akkor is az, hogy aki szeret, az msn-en is szeret. Miért van az, hogy a legjobb barátnőmmel nem veszekszek msn-en, hanem hatalmasakat röhögünk? Akárcsak a fiú haverjaimmal. Ha valaki szeret, igenis megszokja a kommunikáció e módját. ÉS igenis msn-en is lehet "szépeket mondani"

2008. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg a hangsúlytalansággal van a gond :) Ismerős érzés nekem is, szerencsére élőben sokkal többet vagyunk együtt a barátommal mint msnen és mi is rájöttünk erre,úgyhogy nem írunk olyan dolgokat ami úgy jöhet ki, vagy átfogalmazod vagy zárójelbe oda írod hogyan érted ;)
2008. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Felmérések szerint a metakommunikáció (hangsúly, testbeszéd, mimika, stb...) közvetíti az információ ~60%-át. Magyarán akármit mondasz, annak csak a 40%-a megy át, még az emotikonokkal és a kisbetű-nagybetű-dőlt-félkövér játszadozással együtt is. Ez komoly eséllyel okoz félreértést, ami vitához vezet. Ha már nagyon neten akartok beszélni, vegyetek webkamerákat és videotelefonáljatok.

-G-

2008. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az msn veszekedések azért voltak, mert nem bírtuk elviselni h nem egymással vagyunk. Mivelis, más városban tanulunk és csak hétvégén taliztunk. Hétköznapra maradt az msn. Kedd, szerda körül kezdtünk nyűgösek lenni és kötözködni. Amióta ingyen beszélünk telón, az msn-t elfelejtettük és kevesebb ilyen problémánk van. Nyáron pedig egymás nyakában voltunk és 1 db veszekedés nem volt :)
2008. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!