Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alapból nem hiszek a horoszkóp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapból nem hiszek a horoszkópokban, de ez most mégis megkérdezem: a vízöntő pasikról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom hülyeség ez alapján kategorizálni az embert, hogy mikor született, de amit róluk olvastam, nem túl bíztató:D
2010. ápr. 1. 12:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
énis kos vagyok, de rám elég sokminden igaz a horoszkópból.
2010. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az én párom is vízöntő, sőt édesapám is én pedig szűz vagyok. A horoszkóp szerint nemigazán illünk össze, ehhez képest több mint egy éve együtt vagyunk és együtt is élünk és köszönjük szépen nagyon jól megvagyunk. Ennyit arról, hogy csak a szexre mennek a vízöntő pasik.

A horoszkópban pedig nem kell hinni, mert úgysem fedi a teljes igazságot!!!

2010. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

13:18


Attól, hogy valaki nyitott gondolkodású még lehet megbízható. Soha nem csaltam meg egyetlen barátnőmet sem, de még egy egy éjszakás kalandom se volt. :)

Amúgy meg már csak azért is hülyeség a horoszkóp, mert általánosít. Még jó, hogy 100ezer emberből egyre igaz, amit írnak. Furcsa lenne, ha senkire nem lenne az.

2010. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mutatok egy horoszkópot, jelentkezzen az akire illik:


"Időt kell áldoznia olyan hétköznapi dolgokra is, amelyek egyáltalán nem lelkesítik. Törődnie kell a napi teendőkkel. Ha társaságba vágyik, válassza a szűk baráti kört." - [link]


No comment, azt hiszem mindenki érti a horoszkópok lényegét.

2010. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

vízöntő:nagypofájú,mindig mindenben neki kell h igaza legyen-akkor sem ismeri be hogy nincs igaza,ha tudja hogy nincs igaza.

amúgy jószívű,barátságos,nyitott.sokfelé kacsintgat de ha valaki mellett megtalálja a boldogságot akkor hűséges.(és nagyon érzékeny a lelkivilága)

öcsém és az egyik legjobb barátom (akivel együtt nőttem fel)is vízöntő

2010. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én vízöntő vagyok, és amit az előző írt abszolút igaz rám.
2010. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én meg en vagyok vízöntő , és rám is abszolút igaz...
2010. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a volt barátom vízöntő.... hát nagyon nehéz természet, mondjuk nála többminden is közre játszott ebben.. jó tulajdonsága hogy nagyon őszinte és becsületes, egyáltalán nem a szexre hajt.. fontos neki a beszélgetés ,és hogy jól kijöjjön a párjával, utána áttérhetnek a szexre. rossz tulajdonság, hogy könnyen felkapja a vizet, nagyon nagy a szabadságigénye (van h csak otthagy, vagy szakít), kiszámíthatatlan, stb.. de amugy humoros meg minden.. sőt zavarba jövős , és csendes.. de ez csak egy ember, ismerek több vízöntőt, és van olyan aki pont nem ilyen! szal...:D
2010. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!