Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ikrek férfi-vízöntő nő kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ikrek férfi-vízöntő nő kapcsolatilag? Vmi tapasztalat?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit, ő ikrek. tetszünk egymásnak úgy veszem észre. nekem még soha nem volt ikrek partnerem, még csak nem is ismertem ilyen fiút. mindenhol azt olvasni, h ez nagyon jó párosítás. Mennyit lehet ebből elhinni? Voltatok már így, ismertek ilyet? Hogy jönnek ki, ötletek, tapasztalatok?
2009. aug. 3. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Könyörgöm... Neee...
2009. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A vízöntő alapjaiban szeszélyes, nem túl hálás jegy. Elég makacs, önző, öntörvényű.


De lehetőleg előbb ismerd meg :) És ne feledkezz meg az aszcendensről sem.

2009. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a vízöntő nő szemét, akkor köpj a szeme közé!
2009. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
figyelj ismerjétek meg egymást mert lehet hogy ez lesz a legjobb kapcsolatod de lehet hogy össze se jön amúgy ha nagyon babonás vagy keresgélj a neten!
2009. aug. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kamu az egész, az ikrek állítólag kicsapongó és hűtlen, na én ikrek vagyok, de eszembe se jut hasonló.
2009. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kollegám és kolleganőm. Szerintem nagyon jól kijönnek!
2009. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fordítva voltam. Vízöntő pasi, ikrek nő. 4 évig együtt voltunk. Nem volt megcsalás meg semmi, csak meguntuk az egészet, valószínü azért mert fiatalok voltunk és első kapcsolatunk volt.
2009. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló írta, hogy az Ikrek kicsapongó és hűtlen. Nos, rám ez igaz, szóval nem lehet akkora hülyeség.

Nah de: Nálunk olyan volt, hogy Ikrek nő, Vízöntő férfi. Jól megvoltunk, de igaza van egy másik válaszolónak is. A Vízöntő önző, és bunkó. Mikor szakítottunk totál bunkó lett. Megutáltam. De míg együtt voltunk, jó volt.

2009. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!