Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még ebből valami, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből valami, vagy csak hiteget?

Figyelt kérdés

Két hete megismerkedtem egy lánnyal discoban (fontos, hogy ő szólított le), azóta nagyon jól elvoltunk, találkozgattunk, kézen fogva jártunk, csókolóztunk, már olyanok voltunk, mint egy pár, csak ez nem lett kimondva. Elmondtam neki, hogy érzek iránta, és erre ő azt mondta, hogy ezt még nem tudja kijelenteni, meg hogy nem tudna belevágni egy kapcsolatba. Olyat is mondott, hogy bennem nem találta meg azt, ami megfogja, meg hogy nagyon kevés olyan fiú van, aki az ő igényeinek megfelel. Akkor velem miért csinálta ezt, ha tudta, hogy nem vagyok jó neki? Vagy talán van még esély? Még valami: mikor legutóbb találkoztunk, miután hazamentem, ő ment valami fiúbarátjához dvd-zni, akivel mellesleg a találkozásunk idejének fele alatt sms-ezett :S

Most mi van? Teljesen össze vagyok zavarodva. Ha esetleg a másik srác kell neki, akkor én miért kellettem a képbe?

Soha nem volt még barátnőm (persze már nagyon szeretnék), és így nem érthetem ezt, kérlek segítsetek. 18/F


2010. márc. 31. 22:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg olyat is mond, hogy találkozhatunk még, és akkor talán majd kialakul valami... vagy ez is csak rizsa, és nem gondolja komolyan?
2010. márc. 31. 22:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a lány nem akart és nem is akar majd veled járni. Csupán szórakozgat a fiúkkal. Vedd úgy mint egy egyéjszakás kalandot és keress valakit aki viszonozza az érzéseid, mert ebből semmi sem lesz!
2010. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 StephanieXx ***** válasza:

Szerintem sem...

Komolytalannak tűnik nagyon...és nem őszinte lánynak.Ne foglalkozz vele.Leszólított,hogy nővelje az önbizalmát,látta,hogy szimpatikusan találod,és már nem voltál neki olyan "érdekes"

Sajnos nagyon sok ilyen lány vagy.Keress mást:)

19L

2010. ápr. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!