Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről? Van egy haverom legyen A! volt egy barátnője, legyen B együtt voltak 3hónapig és november óta külön vannak! A srác elkezdett járni egy másik csajhoz legyen C!

Figyelt kérdés
A srác a C-vel a B előtt ismerkedett!De akkor azt mondta,hogy nem jön be neki!A srác januárban megkereste B-t!akkor le is feküdtek egymással!majd a srác összejött C-vel!majd most március elején külön voltak bulizni!A srác megint lefeküdt a B-vel!De a B nem tudta h együtt van C-vel!és azt mondta a srác B-nek,h nem használja,ki!és,hogy nem tud tőle elszakadni érzelmileg!De akkor mit akarhat a C-től?tetszik neki,h C szülei körbe ugralják és megadnak neki mindent?És mit érezhet B iránt?mert ha én már nem érzek semmit az exem iránt akkor nem megyek vissza hozzá még dugni se!A és B azért szakitottak,mert B féltékeny volt!és A-nak elege lett belőle!De a legjobb havarom és tudom,h mennyire szerette B-t és,h nem csalta volna meg!
2010. márc. 31. 19:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%
bazz mekkora hülyék vagytok XD
2010. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem akkor A és B is a haverod.

Akkor meg szerintem örülj neki, hogy szétmentek:

1., mert B jobbat érdemel A-nál

2., mert A sose fogja megbecsülni B-t és majd talál magának D-t, akivel egy ideig újra ellesz, amíg meg nem találja E-t..


:)


Most komolyan: a pasi nem normális, ne akarj rosszat a lánynak..

2010. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
De szerintem és még nagyon sok ember szerint A is szereti B-t!CSak C nagyon magához kötötte azzal,hogy a szülei kinyalják a seggét!
2010. márc. 31. 20:02
 14/32 anonim válasza:
65%
Én a Dnek adok igazat...
2010. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom... de szerintem normális embert nem lehet úgy "megkötni", hogy a szülők kinyalják a seggét... Ez szánalmas a részéről, ha ez befolyásolja. Szerintem :)
2010. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Szerintem is szánalmas!De most miért lenne a csajjal, ha nem ezért?Mert szerintem tuti,hogy enm szereti,mert akk nem lett volna képes megcsalni!Az anyukájától meg elköltözött az meg nem adja neki oda a kocsit és ha a csajjal marad akkor legalább van a segge alatt kocsi!
2010. ápr. 1. 14:18
 17/32 anonim ***** válasza:
De B-t sem szeretheti, ha nem akar vele többet, mint időnként félrelépni.
2010. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Azt mondta,h nem tudja,hogy melyiket válassza a két csaj közzöl!B-től nem tud érzelmileg elszakadni!
2010. ápr. 1. 21:19
 19/32 anonim ***** válasza:
Aki szerelmes, az tud választani.
2010. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
De fájt neki,h a B teljesen agyon szekálta a féltékenységgel!Bár most teljesen megbolondult a srác!Lehordta B-t minden utolsó ringyónak:S!holott semmi alapja nem volt!
2010. ápr. 1. 21:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!