Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit számít 1-2 nap késés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít 1-2 nap késés, hogy elmondjam az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Úgy terveztem, hogy ma ráindulok egy lányra, akivel két hete ismerjük egymást, de már most nagyon jól kijövünk, és sokszor ő a kezdeményezőbb. A tervem viszont nem jött, be mert amikor mentünk volna hazafelé, egy másik srác is utánunkjött, és jött velünk haza. Nem mint, "rivális" zavart be (neki van barátnője), hanem pusztán azzal, hogy így nem tudtunk kettesben maradni. Legközelebb csak hétfőn lesz alkalmam elmondani neki az érzéseimet.


Szerintetek hétfőn mondjam azt, hogy pénteken már el akartam mondani az egészet, de így nem tudtam?! Számít ez a 2 nap "késés"?!

(Leginkább azért vagyok ideges, mert így most egy egész hétvégét végig kell "szenvedjek", hogy végre választ kapjak...)


2008. szept. 19. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a két nap már egyáltalán nem számít... Azt hozzáteheted hogy már egy ideje el akarod neki mondani, csak nem volt megfelelő alkalom. :)

Sok sikert légy magabiztos és minden rendben lesz.:)

2008. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos jó ez a "mindent elmondok" dolog? Mert pl szerintem jobb ha pl elhivod valahova, és akkor már a reakcióiból látod hogy mi van, főleg ha felfogja hogy ne mbarátilag hivod.
2008. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valami szép parkba, ha eljön akkor az már fél siker. Utána pedig ne beszélj túl sokat hogy mi volt meg hogy akartad. Egyszerűen mond el neki hogy neked nagyon tetszik stb. de ha eljön a találkozóra akkor ne parázz mert akkor te is jó vagy nála :) sok sikert :)
2008. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!