Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha összejövök a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Az gáz, ha összejövök a volt pasim egyik haverjával csak, hogy bosszút álljak az exemen?!

Figyelt kérdés
Már több, mint két hónapja, hogy szétmentünk a barátommal, ő hagyott el, mert már beleunt a folytonos vitáinkba. 13 hónapig voltunk együtt...én még most is szeretem. A hétvégén felvett az egyik haverja msnre, hogy szívesen összejönne velem. A srác, kedves és aranyos, és talán mellette el tudnám felejteni az exemet. De tulajdon képen csak azért randiznák a fiúval, hogy hátha sikerül féltékennyé tenni a volt barátomat, vagy csak egyszerűen bosszút tudok állni rajta ezzel egy kicsit.
2010. márc. 31. 16:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%

Hány éves vagy? 15?

Nem kéne mások érzéseivel játszani csak mert te felvágni akarsz a volt pasid előtt. szánalom vagy.

2010. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
ha az en csajom megcsal, megfogadtam, hogy az osszes baratnojet megdugom...
2010. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 15...19 vagyok!
2010. ápr. 1. 15:43
 24/28 anonim ***** válasza:
Elég gáz igen. Akit szeretsz, azon nem lehet bosszút állni, ahogy előttem is írta valaki, mert akkor nem szereted. Én is próbáltam az exemnek fájdalmat okozni, miután kidobott, mert azt hittem, szeretem és jaj. De rájöttem, nem szeretem, nekem csak az fájt, hogy ő, az a kis senki, aki ronda és jaj,kidobott engem, a bombázót. :D És sérült az egom, ezért álltam bosszút.
2010. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Hát eléggé gáz.

És a haverjával is csak kicseszel, mivel nem tudhatod hogy ő mennyire fog komolyan venni. És ha ő komolyan vesz nem csak dugni akar akkor vele is kicseszel nem csak volt pasiddal.

Megéri?

2010. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nagyon :)... sőt ennyél nincsebb gázabb dolog ^^'.
2010. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Elég sokan leírták előttem,hogy a volt pasidat ez nem fogja érdekelni...ezt nem fejteném ki részletesen. Csak a másik srác helyébe gondold bele magad. Össze akarsz jönni valakivel,az illető belemegy,randiztok,összejöttök,tök boldog vagy,majd bejelenti,hogy tulajdonképpen nem is érdekled csöppet sem,csak kics*eszni akart valakivel általad. Neked hogy esne? Szegény srác nagyot sérülhet,ha ezt eljátszod vele,ő meg komolyan vesz...Ne játssz más érzelmeivel. 19 éves vagy,ne legyél már ennyire gyerekes és bosszúálló. 18/L
2010. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ez az ötlet számomra egyértelműen rossz. Ne gyere csak azért össze valakivel, hogy elfelejtsd az exedet. Én nem olvastam a többi választ, de gondolom mindannyian így gondoljuk. Gondolj bele, hogy neked hogyan esne, ha valaki csak azért jár veled, hogy elfelejtse a volt bnőjét.
2010. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!