Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha összejövök a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Az gáz, ha összejövök a volt pasim egyik haverjával csak, hogy bosszút álljak az exemen?!

Figyelt kérdés
Már több, mint két hónapja, hogy szétmentünk a barátommal, ő hagyott el, mert már beleunt a folytonos vitáinkba. 13 hónapig voltunk együtt...én még most is szeretem. A hétvégén felvett az egyik haverja msnre, hogy szívesen összejönne velem. A srác, kedves és aranyos, és talán mellette el tudnám felejteni az exemet. De tulajdon képen csak azért randiznák a fiúval, hogy hátha sikerül féltékennyé tenni a volt barátomat, vagy csak egyszerűen bosszút tudok állni rajta ezzel egy kicsit.
2010. márc. 31. 16:15
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!

Kérlek nézd meg ezt:

[link]

és olvasd el a Felismerés, Lázadás és Belenyugvás című bejegyzéseket!

és azok után mond azt, hogy nem szerettem!=(

2010. márc. 31. 16:28
 12/28 anonim ***** válasza:
75%
IGEN..
2010. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%

és mit vársz attól, hogy neki fájdalmat okozol? mert nem fog visszaszaladni hozzád, hanem gyűlölni fog. és azt fogja gondolni: jól tettem, hogy elhagytam ezt a kis rongyot.

ha emelt fővel elviselnéd, hogy kidobott, és élnéd szépen tovább az életedet, akkor lehet, hogy egy idő után elkezdessz neki hiányozni, és megbánja, hogy elhagyott. de ha ezt csinálod, amit elterveztél, akkor nem.

és igazuk van a többieknek: a bosszú SZÁNALMAS. nem elégtétel. miért jó az neked, hogyha szenved az, akit szeretsz? akkor önző vagy.

2010. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
krva gáz vagy, főleg, hogy őt hibáztatod a folytonos veszekedések miatt...
2010. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
51%
Remélem a srác haverjának csak esze lesz feléd, nem szíve!Jól "elkap",néhányszor a hajadba törli,aztán lécel!Nagyon "gáz" amit tenni akarsz!
2010. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%
Tudod a bosszú után az a lehető legnagyobb szívás, amikor látod a másikon, hogy mennyire nem érdekli az, hogy mit csináltál, és tovább éli felszabadultan az életét.
2010. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ezzel mindenki rosszul jár, az expasid lehet hogy elveszíti egyik barátját, a srác azért mert ki használják, te azért mert ha összeakarnál újra jönni az ex-del, akkor keresztet vethetsz rá. Mert egy srácnak ez a legrosszabb ha a tesójával vagy a barátjával kavar a volt barátnője, szóval ne tedd csak bosszúból.
2010. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
51%
szánalmas szar vagy.
2010. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem, ne tedd, mert egyik fiú sem ér meg ennyir, mert ha nem tetszik a haverja, azzal a srácot is megbántod, meg ez azt bizonyítja, hogy még mindig nem tetted túl magadat a srácon!:D
2010. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
51%
Egy szar, szemét, szar alak vagy.
2010. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!