Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel a dolgot vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgot vagy tényleg gáz, hogy csak ennyi telt tőle a szülinapon? Főleg csajok véleménye érdekelne, de azért írhat bárki

Figyelt kérdés
A hétvégén ünnepeltük 30. szülinapomat a barátnőmmel, 9 éve vagyunk együtt. minden beígért hogy milyen jó lesz, a kedvemben fog járni stb. ezzel szemben semmi. Amikor finom szóvá tettem neki hogy hát nem igazán történt ezidáig semmi akkor azt mondtad, hogy majd este bepótoljuk. Természetesen este is csak annyit kaptam hogy feküdt és hozzám sem ért, csináljak én mindent ahogy mindig. pont olyan volt mint egy sima unalmas hétköznapi szex. sokszor beszéltem már róla erről a dologról h kezd unalmas lenni és jó lenne ha kicsit változtatna dolgokon de az ígéreten kívül semmi más nem marad. most volt a 30. szülinapom, azt gondoltam, hogy talán emlékezetessé teszi valamivel, megpróbál a kedvemben járni esetleg, de nem. Meg sem próbálta megerőltetni magát. Másnap amikor megkérdeztem h miért nem vette a fáradtságot, akkor ő volt felháborodva és hagyjam már békén, nekem semmi sem jó. Hát nem "a semmi" az tényleg nem jó. Én várok el túl sokat? vagy tényleg ő ennyire önző és lusta?
2016. febr. 15. 11:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

Beszélni valamiről és megtenni azt két külön dolog, ha eddig nem csinálta azokat a dolgokat, akkor nyilvánvaló hogy nem meri, emiatt ezután sem fogja... beszélni meg mindenki tud mindenről. Az könnyebb mint megtenni.

De ha ennyire nem ismered a barátnődet 9 év után sem akkor nem hiszem hogy együtt kéne lennetek.

2016. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan le lehet pontozni,de én meghallgatnám a másik felet is,mert ezt az egyoldalú szapulást kicsit sem érzem életszerűnek.

Azon kívül sok ember azt hiszi,hogy elér életkorban egy kerek számot,akkor ennek tiszteletére azt a napot nemzeti ünneppé nyilvánítják,az ország összes polgára hasra esik,az égbolt bíborszínűre vált smaragd csillagokkal és országos tüzijáték tör ki. A kérdező is ilyen ez színtisztán látszik ahogy ír. Az irreális elvárásaival saját maga b...ta el a napját.

2016. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Máshol jár agyban. Lehet, hogy már megvan neki a következő kiszemelt?
2016. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%

Az a baj, hogy ígérgetett, aztán semmi. Ha azért nem mert fáradt volt, rosszul volt, akármi, akkor meg mondta volna meg, majd pótolja be másnap.


De a 9 éve döglött szex, nekem az még rosszabb. Ok, hogy tartós kapcsolatban nem ez a legeslegfontosabb, de azért igenis számít. Mert ez így neked sem jó, de szerintem neki sem.

Esetleg azt már próbáltad, hogy nem kezdeményezel, kivárod amég (?) ő fog? Mert lehet neki alapból sok a naponta, ha kevesebb lenne, többet produkálna.

2016. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de elgondolkoztál akár fél percre is azon, hogy miért nem kíván téged a párod? Többször említetted, hogy NEKI min kellene változtatnia, Ő mit csináljon másképp... és TE? Hányszor kérdezted meg, hogy jó-e neki, mi jó, mi nem jó, kíván-e téged, ha nem, az miért lehet... mit tehetnél azért, hogy jobb legyen, stb. Mert ha egy nő tényleg, igazán élvezi a szexet, akkor kizártnak tartom, hogy csak feküdjön, mint egy fadarab. Ha ezt teszi, akkor nem élvezi, ebben biztos vagyok.

Én se 2 éve élek párkapcsolatban, és volt hasonló problémánk. A szex ellaposodott, kötelezővé vált... stb., de megoldottuk, KÖZÖSEN. Nem úgy, hogy egyikünk megmondta a másiknak, hogy mik az elvárásai, hanem mindketten, közösen tettünk azért, hogy működjön. Felületesen olvasva a leírásodat valóban a párod tűnik önzőnek, de én azt gondolom, hogy Te vagy az. Ha anno a párom a tiédhez hasonló hozzáállással közelített volna (eszébe se jut az én érzéseimmel is foglalkozni, csak szimplán elkönyvel lustának meg önzőnek, és még jönnek az elvárások is...) ma már nem lennénk együtt.

Én teljesen értem a barátnőd viselkedését, mert hasonló voltam én is. Megígérte, hogy "teljesít": persze, hiszen szeret téged, jót/örömet akar neked, ill. tisztában van vele, hogy többre/jobbra/változatosabbra vágysz, meg akar ennek felelni. Nem maga miatt, "csak" miattad. Viszont amikor oda kerül a sor, már nem bírja megtenni: a kötelező, "kicsikart" szex - hiszen csakis azért tenné, hogy neked jó legyen, a te elvárásaidnak megfeleljen - nagyon nehéz. És ha sikerül is, hát... röviden k.rv@ sz.@r. És annál azért értelmesebbnek tűnsz, hogy beérd egy "oké, csinálom, mer' ezt akarod, de amúgy szarok rá, mert én nem akarom igazán"-szexszel.

2016. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

úgy látom, hogy leginkább a szexel van bajod..vagyis a jó szex hiányával.

ugye írod, hogy fadarab, nem teszi oda magát... figyi, szerintem ott a baj, hogy ő sem igazán élvezi a dolgot :/ ha egy nő élvezi, és akarja, nem fog csak ott feküdni, hogy "na csinájjjad"


szerintem együtt kéne megpróbálnotok megoldani a problémát.

2016. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, már csak vergődtök ebben az egészben.

Szinte gyerekként jöttetek össze, semmi tapasztalat... keressetek új kapcsolatot olyannal, akivel BOLDOGGÁ teszitek egymást.

2016. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!