Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel a dolgot vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgot vagy tényleg gáz, hogy csak ennyi telt tőle a szülinapon? Főleg csajok véleménye érdekelne, de azért írhat bárki

Figyelt kérdés
A hétvégén ünnepeltük 30. szülinapomat a barátnőmmel, 9 éve vagyunk együtt. minden beígért hogy milyen jó lesz, a kedvemben fog járni stb. ezzel szemben semmi. Amikor finom szóvá tettem neki hogy hát nem igazán történt ezidáig semmi akkor azt mondtad, hogy majd este bepótoljuk. Természetesen este is csak annyit kaptam hogy feküdt és hozzám sem ért, csináljak én mindent ahogy mindig. pont olyan volt mint egy sima unalmas hétköznapi szex. sokszor beszéltem már róla erről a dologról h kezd unalmas lenni és jó lenne ha kicsit változtatna dolgokon de az ígéreten kívül semmi más nem marad. most volt a 30. szülinapom, azt gondoltam, hogy talán emlékezetessé teszi valamivel, megpróbál a kedvemben járni esetleg, de nem. Meg sem próbálta megerőltetni magát. Másnap amikor megkérdeztem h miért nem vette a fáradtságot, akkor ő volt felháborodva és hagyjam már békén, nekem semmi sem jó. Hát nem "a semmi" az tényleg nem jó. Én várok el túl sokat? vagy tényleg ő ennyire önző és lusta?
2016. febr. 15. 11:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Ha megígérte tényleg bunkóság. Viszont nem tudhatod, hogy miért nem köszöntött fel, nem volt pénze esetleg, vagy bármi más közbejöhet.

Az én barátnőm sem köszöntött fel, ugyanez a szitu volt.

Cserébe én sem az ő szülinapján. Ennyi.

Szarul esett, de felnőttek vagyunk.

2016. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Az ígéret szép szó, ha betartják úgy jó.

Most vonatkoztassunk el, hogy szülinapod volt. Ő ígért valamit és nem teljesítette, ergó hazudott neked és becsapott téged, ráadásul még az estével is hitegetett téged.


Kérdés: képes vagy egy ilyen nő mellett leélni az életedet, vagy változtatsz ezen és otthagyod, míg nincs gyerek a láthatáron?

2016. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt már elve ott van bibi, hogy nem jó a szex. Neked nem jó, neki meg így is megfelel. Nem erőlködik, hogy változtasson bármin.

30 vagy... és képes vagy leélni még 30 évet úgy, hogy egy jó szexben nem lesz részed?? Ha meg kéred, akkor figyelmen kívül hagyja, ha utólag szólsz, akkor hisztizel...

Én már azon gondolkodnék, hogy hova költözzek, és mit csinálok az első szabad hétvégén szingliként.


Majd 60 évesen már lehet, örülni fogok, ha valaki csak fekszik mellettem, de nem ennyi idősen.


A másik lehetőség, hogy elég régóta nem jó a barátnődnek sem, és ezért már a szexhez sincs kedve. Fekszik, gyorsan legyetek túl rajta, hadd nézze újra a tévét.


Nagyon sürgősen kapjatok a búrátokhoz, mindketten, és rázzátok fel egymást, mert ennek az lesz a vége, hogy vagy egyik, vagy mindkettő más partner után fog nézni.


Amúgy nem tudom, milyen a kapcsolat (a leírtak alapján az is unalmas, inkább csak a megszokás van, se gyerek, se semmi, 9 év langymeleg f.os...), de ha menteni akarjátok, akkor ideje.

Ha nem, akkor meg ki kell lépni, ti se lesztek fiatalabbak.

2016. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Felköszöntött azzal nincs gond. ami szarul esett h megígért dolgokat amit végül nem tartott meg. és mivel szülinap is volt, ráadásul 30. úgy éreztem h azért többet is tudott volna nyújtani ha akar csak lusta volt hozzá. nem tudom, ha én szeretek valakit és különleges alkalom van akkor kiteszek magamért hogy boldoggá tegyem. ráadásul nem ez volt az első alkalom amikor ezzel problémáink voltak. hiába kértem h változtasson, nem tette, gondoltam esetleg most majd odateszi magát, de nem. sztem kevesen vágynak arra hogy a barátnőjük csak feküdjön mint egy darab fa és ne csináljon semmit, már elnézés a hasonlatért.
2016. febr. 15. 11:27
 5/17 anonim ***** válasza:

Akkor vonatkoztassunk el a szülinapodtól.

Ha nem jó a szex, nem jó semmi. De 9 éve ez van? Ez most komoly???? Ne már....

Ha 9 éve ez van, később sem lesz jobb semmi. 30 évesen egy ilyennel kinlódni .... hát nem irigyellek.

Én már rég léptem volna.

2016. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2%
Neked mint férfinak lenne a dolgod emlékezetessé tenni az együttléteket, de még 30 évesen is mint egy éretlen 20-as nagykamasz elvárod, hogy te legyél a világ középpontja... 30-as kisfiúcska..
2016. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem várom el hogy én legyek a világ középpontja, de ha már nem képes 10ből 9x semmit csinálni önszántából és mindent a szájába kell rágni és kérni akkor legalább 10 évben egyszer tegye már magát oda és ő adjon valamit nekem egyszer az életben önszántából, kérés nélkül.
2016. febr. 15. 11:43
 8/17 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki konkretan, mit csinLaljatok az agyban. Vannak ilyen emberek.

N

2016. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ő ecsetelte aznap h milyen sok "figyelmet" fogok tőle kapni, aztán nem kaptam. szóvá tettem, azt mondta majd este. este meg csak feküdt, hozzám sem ért. tudja ő hogy mit kéne magától is, hiszen órákkal korábban ő beszélt róla, csak lusta volt megmozdulni.
2016. febr. 15. 11:52
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ellaposodott a kapcsolatotok, un már téged.
2016. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!