Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a fiúk az ilyen lányokat? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Akkor bemutatkoznék:

14 éves lány vagyok, és a haverjaim többsége fiú. Jobban mondva egyetlen egy lány barátom van. Minden lánnyal jóban vagyok, de 4 éve csak benne tudok bízni. Nem birom elmagyarázni, a lényeg, hogy mindenkivel jóban vagyok, de iskolán kivül csak egy lánnyal és kb. 4-5 idősebb fiúkkal szoktam lógni. A nagy baj még, hogy rettentően nagy szám van, mindenkit kiosztok, nem tudok semmit sem magamban tartani.A zene stílusom az disco, rap... szinte minden jöhet. :) Ja és még 14 évesen iszok(alkalmanként), dohányzok(napi kb 5-6 szál). Aki esetleg akar ismerkedni msnre vegyen fel:emike13@windowslive.com

Szeretik a fiúk az ilyen lányokat ???

Előre is köszönöm a válaszokat, offot ne irjatok. Na pás pussz<3.


2010. márc. 30. 16:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
hopp egy ribizli :D
2010. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
én birom mer énis hasonlo vagyok kicsit és én midnen csajban magamat keresem:D(kicsit egoistának hangzott ez na mind1xD) énis iszok szivok nagy a szám de emellett nemvagyok tul normális de felválallom:D:D 16/F
2010. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:

Miért ne szerethetnék?Én is cigizek,iszok alkalmanként.. :DD

De csak 14 éves vagyok 2 hónap múlva 15 :) De igazándiból sosem volt még barátom így nem tudom..szerintem szerethetik!

2010. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Meghívnálak fröccsözni egy kerthelyiségbe én!
2010. márc. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

válasz megírásának időpontja: tegnap 17:27

mondtam h offot ne irj..

a többieknekk köszii

2010. márc. 31. 11:56
 26/32 anonim válasza:

hátnem tudom , igaz én lány vagyok,de amennyire ismerem a csávókat, nem rajonganak, a cigis lányokra...

én is cigiztem, de barátomnak ez nemtetszett... le is tettem azonnal...

2010. ápr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
nekem ilyenekbe nem szól bele a barátom, csak mondja h nem egészséges. de ő is cigizik, majd ha ő abba haggya én is. de am jó hatással van rám nagyon, mert mióta eggyütt vaunk azóta keztem el tanulni.
2010. ápr. 1. 17:37
 28/32 anonim válasza:
hát,ha cigizik, persze,hogy nem szól bele. mert nem érzi azt k*rva büdös füst szagot ...
2010. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"ő abba haggya én is. de am jó hatással van rám nagyon, mert mióta eggyütt vaunk azóta keztem el tanulni."


Úgy látom, a nyelvtannal még nem sikerült utolérned magad. Ideje lenne bepótolni a 4.-es anyagot.

2010. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hogyha ő abba hagyja utánna én is. Amugy nagyon jó hatással van rám, mióta járunk azóta elkeztem tanulni. Megfelel baz.dmeg??? Már megvan szokva az msn-es beszéd. Nem értem miért kell mindig kritizálni mindenkit a helyesírásért.
2010. ápr. 2. 21:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!