Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a fiúk az ilyen lányokat? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Akkor bemutatkoznék:

14 éves lány vagyok, és a haverjaim többsége fiú. Jobban mondva egyetlen egy lány barátom van. Minden lánnyal jóban vagyok, de 4 éve csak benne tudok bízni. Nem birom elmagyarázni, a lényeg, hogy mindenkivel jóban vagyok, de iskolán kivül csak egy lánnyal és kb. 4-5 idősebb fiúkkal szoktam lógni. A nagy baj még, hogy rettentően nagy szám van, mindenkit kiosztok, nem tudok semmit sem magamban tartani.A zene stílusom az disco, rap... szinte minden jöhet. :) Ja és még 14 évesen iszok(alkalmanként), dohányzok(napi kb 5-6 szál). Aki esetleg akar ismerkedni msnre vegyen fel:emike13@windowslive.com

Szeretik a fiúk az ilyen lányokat ???

Előre is köszönöm a válaszokat, offot ne irjatok. Na pás pussz<3.


2010. márc. 30. 16:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
nem, mert egy elszállt ribi vagy. azért nem bízol meg a barátnőidben.
2010. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Hallod, nagyon érdekes vagy-.-

Akkor az a legjobb barátnőmmel miért jövök ki annyira???

És ő sem lóg másokkal.

Ja inkább ugy fogalmaznék, hogy vannak barátnőim, de a legjobb b.nőmmel picit többet vagyok szerintem, mint mások szoktak a LB-jükkel.

2010. márc. 30. 16:26
 3/32 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a fiúk, nem kifejezetten bírják az iylen lányokat, igaz hogy én lány vagyok! De, ha mondjuk, legalább nem cigiznél, és innál, akkor inkább! Csakmert, így teljesen beleolvadsz, a 17, 18 éves fiúk között, és így elvegyülsz köztük, és már nemveszik észre a haverjaid (17,18 évesek) hogy lány vagy, szerintem, legyél egy kicsit csajosabb, és tűnj ki egy picit a fiúktól!:D
2010. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
kbolyan vagyok mint te csak másfél évvel idősebb :D ja és nekem lány és fiu barátaim is vannak jopáran :D
2010. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fiús bocsi :DD

festem magam, szoknyában is járok már ki, mert jobb idők vannak... magassarkút is veszek fel. és nekem is van sok barátom, de csak ezzel az egy barátnőmmel vagyok a legtöbbet. csak picit hülyén fogalmaztam meg.

2010. márc. 30. 16:31
 6/32 anonim ***** válasza:
Szia! megintén, bocs csak kihagytam azt, hogy az nem lehet, hogy azért lógsz fiúkkal, mert tetszik az egyik, vagy menő akakrsz lenni, ezért akaratlanul olyan lettél mint ők? Csak te lányvagy, szerintem próbálj egy picit lányosabb lenni, nem cigizni, innise nagyon, mert ezt a fiúk szokta, és akkor minden rendben van!:D
2010. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
57%

attól, hogy fested magad, vagy szoknyába jársz v magassarkúba, még nem biztos h szebb leszel, vagy h jobban tetszel majd a pasiknak..


na cuppcsi 16/f

2010. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

ja már a cigi csökken :DDD

mert volt olyan hogy napi 1 doboz most akarok leszokni róla, inni meg csak mikor discoba megyünk, vagyha valakinek ünnepeljük a szüli-név napját

2010. márc. 30. 16:33
 9/32 anonim ***** válasza:
Jah, jólvan na, nem tudtam:D ígymár minden más, de szerintem ne cigizz, de tényleg:D
2010. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
A többi rendben van!:D
2010. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!