Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a fiúk az ilyen lányokat? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Akkor bemutatkoznék:

14 éves lány vagyok, és a haverjaim többsége fiú. Jobban mondva egyetlen egy lány barátom van. Minden lánnyal jóban vagyok, de 4 éve csak benne tudok bízni. Nem birom elmagyarázni, a lényeg, hogy mindenkivel jóban vagyok, de iskolán kivül csak egy lánnyal és kb. 4-5 idősebb fiúkkal szoktam lógni. A nagy baj még, hogy rettentően nagy szám van, mindenkit kiosztok, nem tudok semmit sem magamban tartani.A zene stílusom az disco, rap... szinte minden jöhet. :) Ja és még 14 évesen iszok(alkalmanként), dohányzok(napi kb 5-6 szál). Aki esetleg akar ismerkedni msnre vegyen fel:emike13@windowslive.com

Szeretik a fiúk az ilyen lányokat ???

Előre is köszönöm a válaszokat, offot ne irjatok. Na pás pussz<3.


2010. márc. 30. 16:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

bár én lány vagyok attól még megmondhatom a véleményemet. Nekem rohadtul nem jön be egy pasinál ha cigizik vagy iszik(najóó szilveszterkor meg egykét alkalommal belefér :]) szóval szerintem javarészt a pasiknak nem jönnek be azok a csajok akik úgy füstölögnek mint egy gyárkémény mellesleg még isznak is.

14/L

2010. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akarok senkinek sem ugy tetszeni. Már 1 éve barátom van, csak ugy érdekelt, hogy mások mit gondolnak rólam.
2010. márc. 30. 16:35
 13/32 A kérdező kommentje:

köszííí a válaszokat..

MÁR LESZOKÓBAN VOK

2010. márc. 30. 16:36
 14/32 anonim ***** válasza:

Hát a cigin kivül sztem nincs probléma az hogy idősebbekkel logsz gondolom velük jössz ki jobban vagyis érettebb vagy korodnál...:D a nagy száj meg akk ha engem osztasz ki:D



16/F:D

2010. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
elöző vok akk zavar a nagy száj (ezt ki hagytam:D)
2010. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

szép vagy , 14 évesen ennyi cigi..

utálom ha egy lánynak nagy szája van

nem tudom h a fiúk szeretik -e az ilyen nő nemű lényeket de nekem nagyon nem jönnek be a fentiek


15/F

2010. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

zeneileg egyáltalán nem jössz be. 14 évesen a francnak iszol? miért hangsúlyozza minden 13-14éves csaj hogy iszik? állandóan ezt látom mindenkinél, hogy ő így iszik meg úgy iszik. vizet igyatok inkább, kedveseim...

cigi abszolút hátrány.


többi nem érdekes, de főleg a dohányzásról szokj le, az meg egyéni szoc problem hogy nem jönnek be a diszkósok/repperek...

2010. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
értem
2010. márc. 30. 17:26
 19/32 anonim ***** válasza:
14 évesen 1 éve pasid van?? A dohányzásról leszokás a gond?? Iszol? Diszkóba jársz? Azt hiszed, hogy k. menő vagy? Hol vannak a szüleid? Lesz*rnak? Pár jó kis atyai pofon hiányzik neked, az biztos. Kis beképzelt k. vagy.
2010. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
szerintem undorító ha egy lány iszik,és napi 5-6 szál cigit szív... nekem biztos nem jönne be 15/F
2010. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!