Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Segítsetek kérlek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segítsetek kérlek. Egy kétségbe esett szerelmes lány.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 éves Lány vagyok. Nagyon Szerelmes Vagyok egy fiúba...Msn-en már november óta beszélgetünk.Egy iskolába Jár velem.Évfolyamtársak vagyunk.. Szoktunk Talákozni is.. De ebben az egyhétben..Nem volt Nete...És kicsit.. eltávolodtunk egymástól..mondta h hiányzok neki .és mondtam, h ő is nekem.Aztán mondta h Úgy érzi hogy már nem úgy szeret mint pl egy hete.. már nemannyira...Nekem ez a fiú kell..Úgy érzem h ő az igazi.. és tudom h egy 15 éves lány előtt még ott az élet.. meghogy lehet h most ígyérzek de lehet pár hónap után nem így fogok érezni..de ez más.. ez szerelem...és képes lennék vele leélni az egész életem.de nélküle viszont nem. ugyhogy azt szeretném kérni hogy segítsetek.. hogy csináljam azt hogy megint úgy vonzzódjon hozzám? mit csináljak h megint ugy szeressen? Tanácsokat kérek szépen. Előre is köszönöm. (:
2010. márc. 30. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
dehogynem. meglátod a másik jóképű srácot és azt sem tudod majd ki volt ő.
2010. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem.nem így lesz..most is sok fiú..járna velem..stb.. de nekem ne kell más.. csak Ő
2010. márc. 30. 16:20
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

siránkozó 15 éves..... pff.. hány lesz még 18-20 éves korodra :D


azt bírom ha a csajok érzik a vesztüket rögtön szerelmesek. Miért? Én meg ezt kérdezem.

2010. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok siránkozó.. csak tudom h szeret.. és azt akarom h szeressen jobban.. és komolyan úgy érzem h megtaláltam azt akit kerestem. és nem akaro elengedni..kivéve ha ő mondja h már nem akar tőlem semmit.és ezidáig olyat nem mondott.és azt akarom h ne is mondjon
2010. márc. 30. 16:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nem szeretett ő téged sosem igazán.Ha szeretett volna, akkor azért mert 1 hétig nem beszéltetek attól még most is ugyan úgy vonzódana hozzád. De, szerintem ha nagyon kell neked ez a fiú (és tudom, hogy 15 évesen is lehet szerelmes 1 lány (tapasztalatból)), akkor öltözz dögösen, rázd jobban magad előtte, fesd ki egy picit erősebben magad.Ja és FONTOS!!! valld be neki, hogy mennyire szereted, mondjuk 1 sms-ben? Ha nem tudod a telefonszámát, vagy nincs neki, akkor iskolában beszélj vele, írj neki msnen(ha már jó neki) Na Szija 18/L.
2010. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kzs válasza:

Azt szeretnéd, hogy újra vonzó legyél számára?

- Nem. Biztosan nem ezt a választ várod, de ez nem fog menni. Mert aki szeret Téged, annak vonzó vagy. Vagyis elfogad Téged úgy, ahogy vagy. Aki meg nem, az meg úgyse fog.

Éppen ezért ne bánkódj. Nagyon fiatal vagy még, és előtted az élet. SOKKAL jobbat fogsz találni ennél.

2010. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

és ha valahogy betudnád indítani a fantáziáját? xD

Akármit megtennék érte. :$ :(

2010. márc. 30. 16:31
 8/11 A kérdező kommentje:
betudnám *
2010. márc. 30. 16:31
 9/11 anonim ***** válasza:

"De ebben az egyhétben..Nem volt Nete...És kicsit.. eltávolodtunk egymástól.."


ez a rész tetszett a legjobban :DDDD

2010. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"és ha valahogy betudnád indítani a fantáziáját? xD

Akármit megtennék érte. :$ :("


húzd ki a gépet a konnektorból és találkozzatok személyesen... ráadásul még az idő is jó

2010. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!