Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme várni rá?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam,aki egyben az exem is.2 éve mentünk szét amiatt,hogy az őrületbe kergetett a beteges féltékenykedéseivel és ellenőrizgetéseivel,én meg azzal,hogy túlzásba vittem a "mindkettőnknek legyen meg a saját mozgástere"-dolgot és túl sokat mentem ide-oda nélküle.Azóta volt nekem is másik,neki is volt másik párja.

Na most...Neki most van egy "úgy ahogy" barátnője,akivel most épp szünetet tartanak mert a srácnak nem tetszik,hogy a lány drogos társaságban van és arra vár tulajdonképpen,hogy a csaj(16) leépítse őket valamelyest(bár szerintem nem valószínű).A lányt szereti,és azt mondja még engem is,elvégre én voltam neki minden vágya/álma(ő mondta így).Pár hete felkeresett és azóta néha találkozgatunk(jó dolog a nosztalgia:)),de ennyi.Nagyon jó kapcsolat volt a miénk anno az iszonyatos féltékenykedéseket leszámítva a végén,úgyhogy nekem is hiányzott ő és énis neki.De most így belegondoltam,hogy nem olyan jó ez a szeretői szerep...Azt mondta,hogy kivárja,mit alakít a mostani barátnője(vagy mije:P) a drogos társasággal,és ha rendeződik valószínűleg visszamegy hozzá.Ha meg nem,maradok én neki.Már most,hogy így leírtam ezt a sztorit,felszólalt bennem az önbecsülés,hogy hagyni kéne a p*csába,de mégis megkérdezem:

Szerintetek érdemes egyáltalán komolyan venni ezeket az ígérgetéseket?Nagyon hülyét csinálok magamból,ha most így vagyok vele?:P

20L


2010. márc. 29. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a drogos, cigis, k*rvás lányok nem jönnek be. o/
2010. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neki se,ezért szünetelteti:)

Én meg ebből a szempontból úgymond jókislánynak számítok:P:D

2010. márc. 29. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Tehát jól értem és egy olyan valakire akarsz várni, aki másra vár? Érdekes.


Ha Te volnál (vagy lettél volna valaha) az álma, hidd el, hogy nem várna másra. Az álom lányból szerintem csak egy van és ha "elérhető", akkor az ember nem ülteti cserepadra.


19F

2010. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad van.De valahogy nem tudok neki nemet mondani.Arra gondoltam csendben magamban,hogy régen voltunk együtt és akkor volt ez a "minden vágya,álma"-dolog és az évek múltával azért csak megkoptak ezek az érzések.De arra is gondoltam,hogy ő nagyon kitartó volt mindigis velem kapcsolatban(legalábbis anno),ugyanis több mint 3 évet várt rám,mert azontúl,hogy szerelmes volt és velem akart lenni,azt szerette volna,ha én leszek neki az 1.:)Így is volt...és emiatt is mondja azt(és gondolom énis így) hogy különleges vagyok neki.

De lehet hogy csak ezekkel mentegetem őt magamban...Szokásom.Össze vagyok zavarodva:S

2010. márc. 29. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell nemet mondani, elég megbeszélned vele, hogy cserepadra nem szerződsz...


Míg Ő nem kötelezi le magát, Te miért tennéd?


Átlag esetben két szék közül könnyen a padlóra lehet ülni, de ahogy látom, talált magának egy széket, ami alá akar futni. Nem jó ez, ne légy papucs.

2010. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Újra fogja kezdeni a féltékenykedést. Kutyából nem lesz szalonna. Amúgy meg milyen kapcarongy lennél ha vele lennél, arra várva hogy a másik csaj megjavul e vagy sem és te lapátra kerülsz vagy sem. Ne csinálj magadból szánalmas hülyét. Legyen tartásod. De szerintem amúgy is halott ügy, csak még majd szemen is köpheted magad hgoy megint bedőltél neki.
2010. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!