Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme várni rá? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba aki az osztálytársam, csak az a baj hogy van barátja...

már ez a 3. év hogy osztálytársak vagyunk de eddig nem ismertük egymást mert nem is beszélgettünk... de ebben az évben nagyon jól összemelegedtünk... a barátját nyár óta ismeri és volt hogy valami rosszatt tett a barátja és nekem mesélte el, aztmondta énvagyok a legjobb barátja és szeret és minden nap ha van házi együtt írjuk meg mikrofonon keresztül... Osztálytársaim(fiúk) aztmondták hogy ő szerelmes belém de nem csak úgy nekem hanem így az osztály előtt hangosan és a füzetére is irkálnak olyat hogy az én nevem szivecskébe meg ilyenek szivatásból de mostmár nem aztmondják hogy nemcsak ő belém hanem hogy énis szerelmes vagyok belé...ami igaz...de neki nem mondtam... sokat ülök le úgy mellé beszélgetni meg stb... és mostanság aztmondta ha a barátjával beszél mindig sír...:S és hogy ha velem beszél jókedve lesz... szerintetek megkéne várnom hogy szakítson a barátjával vagy inkább ne?


2011. febr. 2. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs
2011. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
őőőőő, nem is inkább VAN
2011. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem várd meg, mert ha tényleg rosszban vannak, akkor szakítani fognak. És akkor jön a te időd. Nem lenne szép dolog úgymond elcsábítani a csajt a barátjától. Ha tényleg tetszel neki, és a barátja csak szenvedést okoz neki, akkor szakítanak, és akkor már léphetsz.

Viszont várni biztos, hogy érdemes várni rá, mert ha így van, ahogy írtad, akkor valószínűleg tetszel neki.

18/L

2011. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lépj már most, amíg tudsz! Az én történetem pont ugyanez lenne, mint a tied csak én halogattam a dolgot azután hogy a barátjával szakított. Az lett a vége hogy egy héttel a szakításuk után már egy másik sráccal smárolt. Az én hibám az egész, tudom, mert nem léptem időben. Te ne rontsd el úgy mint én.
2011. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ide is belinkelem ezt a klasszikust: [link]
2011. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fogok most lépni szerintem mert nem szeretném ha a kapcsolatuk miattam érne véget...de azt biztosan tudom hogy ha szakítanak nem fog egy hétre rá más fiúval smárolni
2011. febr. 2. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!