Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányan vagytok akik vágynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vagytok akik vágynak egy komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy hány olyan szingli van köztetek akinek nincs ,nem is volt komoly kapcsolata és nagyon vágyik erre.

Értelmes válaszokat szeretnék, és írjatok kort/nemet is! köszi :)


2010. márc. 29. 17:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nézd, az hogy hiányzik nem jelenti, hogy mostmár szomorkodnom kell folyamatosan. Miért lenne az jó, ha a hiányra gondolnék? Előre kell nézni nem pedig hátra :) 21/N
2010. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Nagyon ittlenne már az ideje. Nemvolt még sajnos, de iszonyatosan vágyok rá... kirándulni, beszélgetni, főznék valami finomat is:D

20/F

2010. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
utolsó, de aranyos vagy, ha főznél is neki :D
2010. márc. 31. 16:54
 24/32 anonim ***** válasza:

Rám most nem aktuális, mert végre komoly párkapcsolatban élek (eddig is voltak próbálkozásaim, de most már látom, mekkora a különbség azok és a mostani között.)

Viszont azt mondhatom, h egy idő után meguntam a próbálkozásokat, meg az erőlködést, h a kapcsolatért csak én tettem, a másik semmit, és nagyon vágytam volna egy komoly hosszú és harmonikus kapcsolatra, akkor is, mikor épp volt vkim... Hónapokig vártam. Nagyjából 19-20 éves korom óta.

Most vagyok 24 éves, másfél éves boldog párkapcsolatban. :D

Ja és lány vagyok :D

2010. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
én
2010. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 BlackSword ***** válasza:

Szemeidben a holdfény ragyog,

imádni való édes angyal...

Csengő hangod hallan vélem

az ismeretlen messzeségben...

Óh! Merre vagy?

2010. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
itt! vagyis pesten :) ez nagyon aranyos vers amúgy :)
2010. márc. 31. 17:21
 28/32 anonim ***** válasza:
25/F-nekem is jó lenne csak nehéz megtalálni a megfelelöt!Addig meg élni kell.:)
2010. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy vagytok vele, de én megmondom őszintén, hogy belefáradtam ebbe a rohadt keresgélésbe. Sosem voltam csajok kedvence, pedig nem tartom magam csúnyának, de valahogy nem nagyon sikerültek a nő ügyeim. Most pedig, hogy nem rég szakítottam a barátnőmmel, egyrészt le voltam törve, hogy elvesztettem, másrészt pedig megint kereshetem tovább azt akivel nem csak 3-4 hónapot lehetek együtt. Én is vágyom egy kis évforduló ünneplésre, valami komolyabb tapasztalatra, hogy milyen egy hosszútávú kapcsolat. De ez még egy ideig nem adatik meg, úgy látom. Addig marad a szép idő, és beletemetkezhetek a tanulásba és a sportba :( . Hihetetlennek hangzik, de annó olyan jó érzéssel töltött el, hogy van aki szeret, és ő mellettem van. Megnyugtatott, most pedig mehet megint a macska-egér játék a randikkal, félreértésekkel, futókalandokkal. A fenének van kedve megint végigjárni ezeket.

20/F

2010. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 BlackSword ***** válasza:

Kössz, aranyos vagy... de szerintem kicsit fiatal lennél hozzám...

Itt a teljes vers:


Rád várok...


Szemeidben a holdfény ragyog,

imádni való édes angyal...

Csengő hangod hallani vélem

az ismeretlen messzeségben...

Óh! Merre vagy?


Mikor apró lépteid alatt

zörög az avar...

Mikor dúdolsz egy dalt,

s várod más is tegye veled...

Óh! Merre vagy?


Hajjaddal ha a szél játszik

és vidám szemeidbe fújja...

Mikor a szél is csak

a Te nevedet súgja...

Óh! Merre vagy?


Mikor bánatos szemeidből a könny

a párnát mossa...

Mikor magányos éjszakádon

az álom nem jön "most"-ra...

Óh! Merre vagy?

Pedig rád várok...

2010. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!