Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányan vagytok akik vágynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vagytok akik vágynak egy komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy hány olyan szingli van köztetek akinek nincs ,nem is volt komoly kapcsolata és nagyon vágyik erre.

Értelmes válaszokat szeretnék, és írjatok kort/nemet is! köszi :)


2010. márc. 29. 17:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Nekem már volt komoly kapcsolatom, de már rég volt és már vágynék rá újra, de sebaj, mindennek eljön az ideje, addig is örülök a napsütésnek és egyéb apróságoknak :) 21/N
2010. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Én 14/F
2010. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

17:36

nah ez a beszéd,így kell felfogni :D

2010. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolat csupán összeroppantja az embert, ha tényleg szerette, mivel semmi nem tart örökké, főleg fiatalon.

Egyébként egy jó barátságból bármi lehet.

(L-F között persze)


20/F

2010. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Most mit keseregjek? Annyi szép dolog van, aminek lehet örülni :):) Nem csak siránkozni meg nyávogni lehet, bár úgy veszem észre ez a nálam fiatalabbakra jellemző főleg. Itt a napsütés, ki kell menni sétálni, futni, élvezni a jó időt. Másnak még fedél sincs a feje felett meg tiszta ivóvize és akkor sírjak egy párkapcsolatért? Ugyan már, nem hülyültem meg :) 21/N
2010. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Te aztán tényleg pozitívan fogod fel a dolgokat :) amúgy én se vagyok egy siránkozós típus, csak irigyellem a szerelmespárokat, mert nekem még nem volt igazából.. és vágyok arra hogy legyen egy barátom, akivel szeretjük egymást :)
2010. márc. 29. 17:45
 17/32 anonim ***** válasza:

megértelek én is így vagyok ezzel :)

a negyedik 17:23as voltam

2010. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy pozitívan fogom fel a dolgokat, miért szomorkodnék? :) Magammal cseszek ki :):) Annyi minden van, ami ezen kívül örömet tud okozni :) Én imádom a tanulmányaimat, a szülészet/meddőségkezelés a mindenem :):) Ez a tavasz pedig abszolút feldobott, végre jó idő, csak bekapcsolom a zenét és megyek sétálni, végre csizma nélkül :):) Tudni kell észrevenni az apró dolgokat is, különben elszáll felettünk az idő, úgy, hogy a nagy részét szomorkodással töltöttük, és később már bánhatjuk :) 21/N
2010. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Höhö, mondjuk tök jó, hogy ilyen pozityvan fogjátok fel, én is ilyen vagyok, de azt ne meséljétek be, hogy nem fáj az előző hiánya, melegsége, jó tulajdonsága és kicsit sem szomorkodtok néha. :) Ilyen nincs.
2010. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

mit megnem adnék egy barátnőért :)

összebújva filmet nézni, vagy sötétben sétálni, stb...

nézném ahogy alszik :D


21F

2010. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!