Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyosodhatok meg róla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyosodhatok meg róla hogy nem csak kihasznál?

Figyelt kérdés

van egy srác, volt barátom, akivel nagyon rosszba lettünk miután szakitottunk. most megint minden nap látom (suli) és nem birtam az utálatoskodást ezért aztmondtam legyünk haverok megint mint régen. aztóa elég sokat beszélgetünk, és ő aztmondja hogy szeret...félek csak kihasznál és igy teszi féltékennyé a másik volt barátnőjét. és nem is igazán hiszek már neki...de közben nagyon örülnék ha minden amit mondd igaz lenne...:$

hogy tehetném próbára? ha féltékennyé tudom tenni akkor tényleg érez valamit, ugye? hogy tesztelhetném le?


2008. szept. 18. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
hm.. szerintem ha rosszba voltatok a szakítás után, akkor ennek semmi értelme... azt fogja hinni, h játszol vele, jogosan.. és megint kezdődik előről az utálkozás.. szerintem legyél vele normális, de tarsd meg a két lépés távolságot és nem lesz gond... de ez csak az én véleményem.. nem ismerem a volt barátod, nem tudom milyen a természete...
2008. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ!

inkább én vagyok aki tart tőle, mert egy igazi csajozós pasi aki nem fél a könnyü kis kalandoktól... de most a nyáriszünet után tényleg ugy látom h megváltozott...

és most a nagy haverkodás kezdetén amit én javasoltam, ő mozdult rám...én most is azt mondom neki hogy maradjunk haverok...de azért örülnék ha mégis igaz lenne és tényleg más lenne mint először...(első szerelmem volt) ezért szeretném valahogy tesztelni hogy mennyire gondolja komolyan... :$

2008. szept. 18. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha mindketten akarjátok akkor szerintem nagy baj nem lehet.Az utálkodás meg olyan gyerekes,ha újra összejössz vele legfeljebb beszéljétek meg hogy ha esetleg szakítanátok ne legyen harag.Ha akarod akkor meg mire vársz?Fiatal vagy,szórakozz!
2008. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

persze, tudom csak nem akarok mégegyszer hülyét csinálni magamból...

ezért a kérdésem még mindig ez:

"Hogy tehetném próbára? ha féltékennyé tudom tenni akkor tényleg érez valamit, ugye? hogy tesztelhetném le?"

2008. szept. 18. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Régen volt egy módszer, rákötözték egy székre, köveket kötöttek rá és a folyóba dobták, ha elmerült, ártatlan, igaz meghalt, ha feljött, akkor bűnös és megölték.


Nos Te is ugyanezt tudod elérni. Próbára tenni egy férfit, mindig rosszul sül el. Sose próbáztass, tesztelj minket, gyűlöljük. Nem vagyunk vásári majmok.

2008. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké-oké...én csak nem akartam h megint játszanak az érzéseimmel...
2008. szept. 23. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!