Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknak miért kell egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért kell egyszerre több csaj? Ez miért van?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, minden tök jó meg szép annyira egy hullámhosszon vagyunk....testileg is....és kiderült hogy van melettem neki egy másik lány...

Engem a csajjal csal, a csajt meg velem..és már mindketten tudunk a másikról is....Ez annyira gáz, de nemtudok lemondnai róla..........


2010. márc. 29. 02:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hát jó, legyen... A nők egyáltalán nem racionálisak. Még egyet nem láttam ésszerű döntést hozni, ide értve saját édesanyámat is. Ez lehet hímsovinisztán hangzott, de így van. Néztetek már körül ezen az oldalon? butábbnál-butább kérdések vannak, kizárólag nőktől. Ne mondjátok már, hogy nem lehet lekattani valakiről, mert erős a szexuális vonzása. Persze mindjárt gondoltam a kedves kérdezőről, hogy ma született bárány, és hát 1 ilyen eset nem a világvége. Minden prostituált így kezdi. Az első fizetett aktus, nem a világ vége. Én sem vagyok fedhetetlen, de van eszem. Ha arra kell egy csaj, én megmondom neki. Ha beleegyezik, szíve joga. Nem hülyítem, ahogy ezen esetben is történt. Bár ahogy elnézem lehet nekem is háremet kéne tartanom, ha már szeretik a nők hogy megalázzák őket ennyire! A tartás pedig ott kéne hogy tudatosuljon, hogy igenis, nem leszek senki más x. k*rvája. De nem prédikálni jöttem, mert még megsértődtök.
2010. ápr. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!