Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknak miért kell egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért kell egyszerre több csaj? Ez miért van?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, minden tök jó meg szép annyira egy hullámhosszon vagyunk....testileg is....és kiderült hogy van melettem neki egy másik lány...

Engem a csajjal csal, a csajt meg velem..és már mindketten tudunk a másikról is....Ez annyira gáz, de nemtudok lemondnai róla..........


2010. márc. 29. 02:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Mert a fiúk szeretnek résen lenni.
2010. márc. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Mert ez van genetikailag belénk kódolva.
2010. márc. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Például azért, mert ti tudtok egymásról, és mégis így reagáltok. Kevés fiú van, aki visszafogja magát, ha két lány is megengedi neki, hogy csalja őket a másikkal. Sőt, ha ebbe már belenyugodtatok, akkor jön el a szép idő, mert nyugodtan csalhatja mind a kettőt egy harmadikkal, ha azt hiszitek, hogy épp a másikkal van. Egyébként tényleg genetikailag van kódolva, mert az állatoknál is így van, mivel a nőstényeknek hosszú ideig tart kihordani az utódokat, ezért a fajfenntartást általában jól szolgálja a poligámia. Viszont ezen túl lehet lépni, ha akar valaki, mert ezért vagyunk emberek.
2010. márc. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

"A fiúknak miért kell egyszerre több csaj?"


Két oka lehet.


(1) Jobb a több. Ha megteheti, hogy több lánnyal jár, miért ne tegye? Megengeditek neki, tehát megteszi.


(2) Mivel a nők imádnak versenyezni és a "foglalt" férfi vonzóbb számukra a nem foglaltnál, ezért a legjobb csajozási módszer: foglaltnak lenni. Tehát sok fiú csinálja azt, hogy felszed egy könnyen felszedhető nőt azért, hogy azzal, hogy foglalt, előnybe kerüljön, amikor a nehezebben megszerezhető nőnek udvarol. Tehát ilyenkor a két nővel való szimultán kavarás nem cél, hanem eszköz. A legtöbb fiú tudja, hogy sokkal sikeresebb, ha egyszerre több nőnek udvarol, mintha csak 1-nek. Aki erről nem tud, az szerintem még nem próbálta :))))

2010. márc. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%

Nem hallottad még, hogy mindig kell egy B-terv? A filmekben is így van, a csajozásnál meg főleg. Ha mindig lenne nekem is B-tervem, akkor most nem fájt volna annyira a szakítás a barátnőmmel. De okulni csak a hibáinkból lehet. A srácnak pedig egy pacsi jár ezért.

20/F

2010. márc. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Neki egy pacsi:) nekünk meg egy pofon, hogy ébredjünk fel:)
2010. márc. 29. 04:47
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem számit, hogy fiú vagy lány...mind a két távorban vannak ilyenek és elég sokan.

Ez személy kérdése...és ha most egy fiút láttál h félre kalimpál akkor nem kell általánositani tudod....

2010. márc. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hisz vannak még dögivel olyanok, akik készek odaadni a lelküket is érted, azért hogy járjanak veled, aztán eltipord őket. Irónikus, de nincsennek olyan sokan. Erre van az egész élet, hogy megtaláld az illetőt, ne csak ilyen pinasen vadászokra lelj. Lehet nem ártana az a pofon

20/F az előbbi

2010. márc. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Hát igen, ez eléggé nagy általánosítás :) Én pl mindig is elítéltem az ilyen gerinctelen csávókat és csajokat is. Ezért is próbálom magam körülvenni normális emberekkel :))

22F

2010. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Andrewka ***** válasza:
88%

Nagy önbecsülésed lehet ha ezt hagyod.

Persze h ki használja ha két ilyen naiv csajjal kavar. Szerintem bárki megtenné. A következő a hármas lesz. Aztán mire észbekapsz már a másik csajt nyalod ki miközben ő csorgatja a nyálát rátok.

2010. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!